Amal Clooney promluvila o svém manželství se slavným hercem

Ačkoliv Amal a George Clooney patří k populárním celebritám, svůj soukromý rodinný život si pečlivě střeží. Nedávno ale Amal Clooney promluvila v rozhovoru pro Time a podrobně popsala své manželství s Georgem. Hned na úvod sdělila, že jejich manželství je a bylo přímo úžasné. 44letá Amal se aktivně věnuje lidským právům a dosud bojovala za nespočet lidí po celém světě.

https://en.newsner.com/

Vybírá si případy, které spustí lavinu

Jak říká, když si vybírá případ, důkladně zváží riziko dominového efektu. Soustředí se na to, který případ by mohl mít největší dopad nejen na jednotlivce, ale i na ostatní zranitelné osoby. Amal je matkou dvojčat Alexandra a Elly a chce, aby i oni věděli, že mění svět. Chce, aby na ni jednou mohli být pyšní.

George a Amal se poprvé potkali v červenci v roce 2013, když je seznámil společný přítel. Nebylo to ani plánované, Amal se k návštěvě přidala prakticky náhodou. Nakonec si vyměnili e-mailové adresy, protože Amal chtěla Georgovi zaslat nějaké fotografie rodičů, a tak si začali psát. George si zpočátku nebyl jistý, jestli by Amal chtěla být více než přítelkyní, ale nakonec se jejich přátelství vyvinulo ve vztah. O necelý rok později se pár zasnoubil.

Čtěte také: Leoš slavil své 48. narozeniny v O2 aréně! Měli ji s Monikou celou jen pro sebe! Podívejte na romantické video!

https://en.newsner.com/

Jsou rodiči dvojčat

Vzali se v září roku 2014 a o tři roky později přivítali na svět svá dvojčata. Amal tvrdí, že její manžel je velmi inspirativní a podporující osoba a jejich společný domov je plný lásky a smíchu. Podle jejích slov je to větší štěstí, než si kdy dokázala vůbec připravit – našla lásku svého života a přijala životní roli matky.

Lásku a podporu, kterou od svého manžela a svých dětí dostává, používá jako „palivo“ pro svůj boj za spravedlnost. Pár také založil nadaci, která bojuje za lidská práva po celém světě. Snaží se dohnat před soud zodpovědné osoby a potrestat je za jejich zločiny. Ačkoliv má Amal skvělé zásluhy, média se často soustředí spíš na její styl a na fakt, že je vdaná za slavného herce.

https://en.newsner.com/

Amal se to ale snaží ignorovat, protože s tím nemůže nic dělat. Raději se tedy soustředí na věci, které změnit může, a také na svou rodinu, kterou miluje. Doufá, že časem bude známější pro své skutky než pro svůj soukromý život. A vidí i malé krůčky, které k tomu pomalu směřují. Vidí, že ještě před pěti nebo deseti lety byl přístup k vůdčím ženám docela jiný. A netýká se to jen její osoby, ale všech žen, které se snaží změnit svět.

https://en.newsner.com/