Amatéři postavili bez zkušeností nádherný dům z kontejneru

Malé domy jsou v posledních letech velmi populární, protože jsou útulné, kouzelné a velmi levné. Mladému páru se podařilo ten svůj koupit za 20 dolarů a udělali z něj nádherný domov. Bylo jim něco málo přes 20 let a chtěli mít vlastní domov. Koupit dům si ale nemohli dovolit. Proto se Painron a její přítel Matt rozhodli vydat na dobrodružství a do rekonstrukce přepravního kontejneru.

mypositiveoutlooks.com

Majiteli domu v mladém věku

Mnoho mladých lidí chce vlastnit své bydlení, když jsou mladí. A většina z nich na to nemá peníze. Nemovitosti jsou drahé po celém světě a hypotéky nabízí špatné úroky také po celém světě. Tento mladý pár se rozhodl, že vezmou situaci do vlastních rukou. Pořídili si 5akrový pozemek a kontejner za 20 dolarů. Věnovali mu několik měsíců práce a mohli se nastěhovat do svého.

Dokonalý výhled byl pro pár nejdůležitější

Přestavěný kontejner stojí na pozemku u řeky Pend Oreille ve státe Washington s tím nejkrásnějším výhledem, jaký si umíte představit. Právě výhled byl něco, nad čím mladý pár hodně přemýšlel. Všude kolem je příroda, lesy a každé ráno snídaní s překrásným výhledem na vodu. Navíc kontejner umístili tak, aby mohli vidět obě strany řeky, proti proudu i po proudu.

Čtěte také: Rodinný dům z kontejnerů? Podívejte se, jak může vypadat

Jedinečná rekonstrukce přepravního kontejneru

Pár neměl s rekonstrukcemi žádné zkušenosti. Přesto jejich domov vypadá, jako kdyby ho stavěl odborník. Kuchyně je překvapivě prostorná, s recyklovanými skříňkami a backsplash kovu, který se velmi jednoduše čistí. V kuchyni je všechno, co potřebují, a indukční desku lze uložit do zásuvky, takže mají pracovní prostor navíc, když ho potřebují.

Podle Matta, pokud něco nemá účel, nemá to místo v jejich malém domě. To je u malých domů klíčové. Musíte být velmi dobrým minimalistou.

Kontejner působí velmi vesnicky, má uvolněnou atmosféru a celá rekonstrukce stála 20 tisíc dolarů díky levným materiálům. Nechybí zde ani doplňky a ostrůvek, který slouží jako jídelna a kancelář zároveň.

mypositiveoutlooks.com

Paiton a Matt si vytvořili malý a funkční prostor, který jim naprosto vyhovuje. A zaplatili za to neuvěřitelně malou částku.

Zdroj: mypositiveoutlooks.com