Amber Heard: Po prohraném soudu s Deppem začíná s miminkem nový život v Madridu.

Amber Heard, americká herečka známá z filmů jako Aquaman a Dánská dívka, prošla turbulentními časy poté, co se ocitla ve složitém soudním sporu se svým bývalým manželem, hercem Johnny Deppem. Po skončení tohoto mediálně sledovaného sporu se Heard rozhodla změnit svůj život a přestěhovala se do Madridu, kde našla nový domov a začala novou kapitolu svého života. V této článku se podíváme na její cestu po soudu s Deppem, její vztahy a jak dnes vypadá jako šťastná maminka.

View this post on Instagram

A post shared by Amber Heard (@amberheard)

Turbulentní soudní spor s Johnny Deppem

V roce 2016 se Amber Heard a Johnny Depp rozešli po krátkém manželství plném bouřlivých událostí. Následoval dlouhý a složitý soudní spor, ve kterém se oba herci obvinili z domácího násilí. Soudní případ získal obrovskou mediální pozornost a stal se předmětem diskuzí veřejnosti. Heard tvrdila, že Depp ji fyzicky a emocionálně týral, zatímco Depp popíral veškerá obvinění a tvrdil, že byl obětí fyzického útoku ze strany Heard.

Čtěte také: Nostradamova předpověď pro rok 2022 je hodně ponurá

View this post on Instagram

A post shared by Amber Heard (@amberheard)

Přestěhování do Madridu a nový začátek

Po skončení soudního sporu se Heard rozhodla změnit svůj život a začít znovu. Rozhodla se přestěhovat do Madridu, kde našla nový domov a začala se věnovat novým projektům. Pobyt v Madridu jí poskytl klid a novou životní perspektivu. Heard se rozhodla věnovat více času sobě a své kariéře a přestala se aktivně zapojovat do mediálního světa.

Po rozchodu s Deppem měla Heard několik vztahů s muži i ženami. Známými jmény, se kterými byla spojována, jsou herec James Franco, modelka Cara Delevingne a podnikatel Elon Musk. Heard se však rozhodla držet svůj osobní život v soukromí a o svých vztazích se veřejně moc nevyjadřuje. Její poslední známý vztah byl s novinářkou Eve Barlow, která však kvůli pracovním závazkům zůstala v Los Angeles. Heard se momentálně prezentuje jako nezadaná.

V dubnu 2021 překvapila Heard svět tím, že přivítala na svět svou dceru jménem Oonagh. Holčička se narodila prostřednictvím náhradní matky. Od té doby se Heard věnuje mateřství a své dceři věnuje veškerý svůj čas a lásku. Ve Španělsku, konkrétně v Madridu, se Heard cítí šťastná a spokojená.

Budoucnost a návrat do Hollywoodu

Amber nevyvrátila možnost návratu do Ameriky ani opětovného natáčení hollywoodských filmů. Její kariéra jako herečky dosud nebyla ukončena a stále má příležitosti pro nové projekty a role. Heard však nikam nespěchá a chce se urovnat svůj život.