Andělé chlapci pomohli zachránit otce, příběh z garáže dojímá svět internetu

JT Parker je osmiletý chlapec, který žije s rodinou v městě Sugar City v americkém státě Idaho. S bratrem Masonem a otcem Stephenem jednoho dne opravovali staré auto. Vlivem několika nenadálých událostí a špatného rozhodnutí karoserie auta na otce spadla. Zatímco ten upadl do bezvědomí, chlapci se podařilo jej vyprostit. Šťastný konec této události si nikdo nedokáže vysvětlit, chlapci se zvedákem podle všeho pomohli andělé, podle Stephena jeho otec a sestra.

Oprava auta, která se zvrtla

JT jednoho dne trávil den se svým otcem Stephenem a bratrem Masonem v garáži. Chlapi tuhle práci milují, ten den se rozhodli opravit staré auto. Nejprve vyjmuli motor. Když ale chtěli přistoupit k dalším úkolům, Mason si nechtěně pořezal, proto odešel z garáže do domu. Ruka potřebovala zbavit nečistot, vydezinfikovat a ošetřit. JT se octl s tátou v garáži sám, Stephen dál pokračoval s prací a pokoušel se sejmout z karoserie nápravu. Byl vleže pod autem. Zatímco s jednou nápravou nebyl problém, druhá nechtěla povolit.

Pád auta na Stephena

Při snaze uvolnit šrouby a sundání nápravy najednou zaslechl Stephen zvuk a Toyota Prius jej přišpendlila k podlaze. V tu chvíli byl Stephen v garáži jen s mladším synem. Ten se ale okamžitě jal otci pomoci. Jak může malý chlapec zvednout pomoc zvedáku auto a zachránit tátu? To dodnes nechápe nikdo, Stephen stále volal o pomoc, jeho hlas ale náhle utichl, protože omdlel. JT se po celou dobu ze všech sil skákat na zvedák a jak sám říká „díky andělům, kteří mu přispěchali na pomoc,“ se mu to podařilo.

Čtěte také: Suzanne Somers nás opustila den před svými 77. narozeninami – Hvězda seriálu Krok za krokem

Třináct zlomených žeber

„Jak by mohl malý chlapec auto zvednout, když před tím jsme na to museli být s Masonem dva?“ ptá se dnes Stephen, který si neumí pomoc mladšího syna vysvětlit. Během skákání na rukojeť zvedáku se auto pomalu začalo zvedat, hrudník otce se postupně uvolňoval. V tu chvíli odběhl JT pro bratra, aby zavolal záchrannou službu.

Celá rodina včetně maminky Jodi věří, že malému chlapci pomohli andělé. Když totiž zkoušeli vše znovu po nehodě, chlapec nezvedl zvedák ani o milimetr.

Zdroj: shareably.net