Andrea Ivanova (24) se rozhodla chce mít největší rty na světě

Každý z nás má část těla, kterou má na sobě nejraději. A naopak část těla, kterou by chtěl vylepšit. Andrea Ivanova (24) se rozhodla, že si nechá zvětšit své rty do šílené velikosti. Je posedlá jejich velikostí a jejich vzhledem. Mnoha ženám stačí jen silné vrstvy make-upu, ale tato mladá žena se rozhodla pro extrémní úpravy pomocí plastické operace.

Utratila 5 tisíc dolarů

Plastická chirurgie samozřejmě není zadarmo. Za každou injekci v Bulharsku zaplatila asi 150 dolarů. Podle odhadů zaplatila za své úpravy asi 5 tisíc dolarů. Mladá žena údajně vystudovala německou filologii na univerzitě v Sofii, ale úpravy rtů jsou pro ni mnohem důležitější než její vzdělání, práce nebo vztahy s přáteli a rodinou.

https://www.instagram.com/andrea88476/

Chce pokračovat ve zvětšování rtů, i když jí to lékaři nedoporučují. Andrea chce mít největší rty na světě a zapsat se do Guinnessovy knihy rekordů. „Mnoho mužů z celého světa mi píše na sociálních sítích, nabízejí mi peníze, výlety a neustále mě zvou na schůzky,“ říká Andrea. Možná se to některým z nich doopravdy líbí. Pravděpodobně jsou ale jen zvědaví, jestli jde o skutečné rty nebo filtr na sociálních sítích.

Čtěte také: Dotační program „Nová zelená úsporám Light“: Svítání nové éry pro důchodce a nízkopříjmové skupiny

Potíže s jídlem

Velikost jejích rtů je již tak přehnaná, že se Andrea nemůže ani pořádně najíst. „Někteří lékaři si myslí, že už toho mám dost, ale můj lékař řekl, že mi dá další injekce, pokud počkám alespoň dva měsíce,“ uvádí na svém profilu. „Moc se mi líbí moje nové rty, po injekci se mi špatně jedlo a dva tři dny po zákroku je to čím dál těžší. Neexistují však žádná omezení, co mohu jíst.“

https://www.instagram.com/andrea88476/

Kritika obrovských rtů není malá

Andrea má sice mnoho fanoušků, ale většina lidí na sociálních sítích (i mimo ně) ji silně kritizuje. Podle ní by měl každý vypadat tak, jak si přeje. Právě proto všechny komentáře na její rty ignoruje a z kritiky si vůbec nic nedělá. Dokonce neposlouchá ani svou rodinu a lékaře, i když jí všichni doporučují, aby s injekcemi již přestala.

https://www.instagram.com/andrea88476/

Zdroj: pl.newsner.com