Andrej Babiš poslal své bývalé ženě Monice dojemný vzkaz! V něm ji přeje ať je šťastná a že je úžasná žena!

Společenský život politiků a celebrit vždy upoutává pozornost veřejnosti. Příběh Andreje Babiše a jeho bývalé manželky Moniky není výjimkou. Nedávno nás zaujala zpráva, že Andrej Babiš věnoval Monice dojemné přání k jejím padesátým narozeninám prostřednictvím sociálních sítí.

Přání k narozeninám

Andrej Babiš se prostřednictvím Instagramu připojil k oslavám padesátých narozenin své bývalé manželky Moniky. Ve svém příspěvku Babiš uvedl: „Moni, přeju ti všechno nejlepší k tvým krásným jubilejním narozeninám. Ať jsi hlavně zdravá a šťastná. Jsi úžasná žena.“ Tato dojemná slova okamžitě vyvolala nadšené reakce fanoušků.

Zájem sledujících

Fanoušci Andreje Babiše a Moniky Babišové se ihned zapojili do diskuze pod příspěvkem a vyjádřili svá blahopřání a podporu. Jedna z fanynek napsala: „Paní Monika je krásná a sympatická žena, přeji krásné narozeniny, hodně zdraví, štěstí a radosti ze života, z dětí a pevné nervy s manželem a děním kolem jeho osoby. Mám Vás oba ráda.“ Další fanynka doplnila: „Určitě se k sobě vrátíte.“ Také jeden z fanoušků přidal: „Paní Moniko, připojujeme se ke krásnému blahopřání. Máte šikovné děti, ať se vám všem daří a jste spokojeni.“

Nová image Moniky Babišové

Nedávno se Monika Babišová pochlubila svým novým image na sociálních sítích. Fanoušci si všimli, že Monika změnila svůj vzhled a vypadá velmi svěže a spokojeně. Tato změna vyvolala velký zájem a diskuzi mezi sledujícími. Fanoušci reagovali na její nový vzhled s nadšením. Mnoho z nich vyjádřilo obdiv a podporu: „Paní Monika vypadá skvěle, vidět ji takto šťastnou a vyrovnanou je radost.“ Další komentář zněl: „Nový styl vám moc sluší, Moniko. Jste krásná a zářící žena.

Osobní život

Andrej Babiš se v posledních letech musel vyrovnávat s různými osobními výzvami. Kromě politických a podnikatelských aktivit musel čelit i mediálnímu zájmu o své soukromí. Jedním z témat, které rezonovalo v médiích, byl jeho rozvod právě s Monikou.

Monika Babišová a charita

Vedle manželských a rodinných povinností se Monika Babišová angažuje také v charitativní činnosti. Jedním z jejích hlavních zájmů je podpora dětí a rodin v nouzi. Pravidelně se účastní různých charitativních akcí a projektů zaměřených na pomoc potřebným.

Zdroj: Extrasimo.cz