Astrologové prozradili, proč je vaše znamení tak neodolatelné

Každé znamení zvěrokruhu má své typické vlastnosti, které jim ostatní závidí a pro hodně lidí jsou velmi přitažlivé. Zvěrokruh je podle živlů rozdělen do čtyř kategorií, z nichž každá je zcela jiná. Ale i jednotlivá znamení se od sebe podstatně liší. Podívejme se na každé z nich a sami si můžete vyzkoušet, jestli to na vás platí, nebo ne. Čtyři živly a jejich znamení jsou:

  • ohnivé: Beran, Lev, Střelec;
  • zemské: Býk, Panna, Kozoroh;
  • vzdušné: Blíženci, Váhy, Vodnář;
  • vodní: Rak, Štír, Ryby.

Oheň tělem i duší

Začneme u beranů. Jde o klasické ohnivé znamení, které je plné odvahy, palebné síly a vášně. Berani se nebojí jít svou cestou, experimentovat a čelit velkým výzvám. Jsou velmi dobrodružní a můžete od nich čekat prakticky cokoli. Lvi jsou velmi loajální a vždy se chovají ke svým milovaným velmi ochranářsky. Jde o sebevědomé a odhodlané lidi, kteří si rádi užívají života.

Střelce hodně popisuje už jejich jméno. Je jisté, že se s nimi jejich partneři, rodina, ani přátelé nebudou nudit. Žijí svůj život beze strachu a zábran. Milují dobrodružství a získání nových zážitků. Stejně jako u Beranů a Lvů jde o horké hlavy, které jsou do všeho skutečně po hlavě, takže vás mohou často překvapit a zaskočit. Pokud něco chtějí, tak to většinou chtějí rychle a ideálně ihned.

Čtěte také: Neurochirurg radí každému, kdo chce mít svůj mozek v pořádku. Co doporučuje, aby se funkce vašeho mozku zlepšili a ten fungoval tak, jak by fungovat měl? Podívejte se!

Nohama na zemi s reálným pohledem na věc

Zemská znamení jsou obecně praktická, spolehlivá a smýšlejí realisticky. Býci se rozhodně nebojí projevovat své emoce a náklonnost vůči ostatním, což je velmi milá vlastnost. V životě je potěší každá maličkost, takže partner se s nimi zaručeně nudit nebude. Panny jsou praktické a přímé, což hodně usnadňuje komunikaci v páru. Ať vám řeknou cokoli, myslí to upřímně a tak byste to také měli brát.

Kozoroh je typický také jsou spolehlivostí a je milovníkem závazků a vytrvalosti. Ve chvíli, kdy najdou tu pravou polovičku, jsou z nich nejvěrnější společníci po zbytek života. Svého partnera si nade vše váží a budou ho ctít tak dlouho, jak to půjde.

Neustále v pohybu

Vzdušná znamení jsou hodně aktivní, komunikativní a zvědaví. U Blíženců je velmi přitažlivá jejich osobnost jako taková, vtip a přímočarost. Jednoduše dokáží lidi okouzlit. Často se jedná o lidi s úžasným smyslem pro humor, který je velmi přitažlivý. Váhy se nikdy nevzdávají a dokáží partnerovi vykouzlit úsměv na tváři v jakékoli situaci. Ve vztahu usilují zejména o harmonii.

Vodnáři jsou laskaví a starostliví jedinci. Je pro ně velmi důležité, aby se lidi kolem nich dobře bavili. Jsou nadšení, energičtí, milující a život povzbuzující. To jsou přesně vlastnosti, které alespoň čas od času potřebuje ve svém životě každý z nás. A právě díky těmto vlastnostem je lidé milují.

Emocemi nabitý vztah

Voda je většinou klidná a vodní znamení jsou díky tomu emocionální, soucitní a velmi intuitivní. Raci někdy trochu bojují s výkyvy nálad a jsou přecitlivělí. Málokdo ale odolá jejich vášni. Štíři jsou pro všechny velmi záhadní. Málokdo dokáže pochopit, co v nich je a právě jejich nitro přitahuje jejich protějšky. Očekávat od nich můžete divoké flirtování, které dostane všechny do kolen.

Ryby jsou obrovští snílci, jejichž vnitřní svět je velmi bohatý. V případě, že jim někdo ublíží, ponoří se zcela do sebe a je pro ně hodně těžké se vrátit zpět a věřit lidem ve svém okolí. Musíte na ně proto opatrně, ale právě jejich fantazie je tak sexy, že tomu málokdo odolá. Partnera si samozřejmě nemůžete vybírat podle znamení, ale může vám to o něm hodně napovědět. Malé shrnutí:

  • ohnivá znamení jsou vášnivá, temperamentní a optimistická,
  • zemská znamení jsou praktická, spolehlivá a materiální,
  • vzdušní znamení jsou aktivní, zábavná a mají rádi hodně zájmů,
  • vodní znamení jsou subjektivní, intuitivní a náladoví.