Babička zhubla 53 kilo, aby si mohla hrát s vnoučaty!

Udržet krok s vnoučaty není jednoduché pro mnoho prarodičů, i když nejsou právě pokročilého věku. Malé děti jsou velmi aktivní a pro mnoho babiček i dědečků je velmi nepříjemné, že si s nimi nemohou pohodlně hrát kvůli svému věku nebo vyšší hmotnosti. Právě to překáželo jedné ženě, které vysoká hmotnost znemožňovala běžné hraní s vnoučaty.

Zdravotní rizika a děti ji přiměli ke změně

Angie Estes (53) z Whitesboro v Texasu před rokem a půl vážila neuvěřitelných 133 kilogramů! Věděla, že musí ve svém životě udělat velkou změnu, aby se mohla dožít co nejvyššího věku. A také aby si mohla hrát plnohodnotně se svými vnoučaty. Lékař jí řekl, že se brzy dostaví mnoho zdravotních problémů, jestli výrazně nezhubne.

Pro Angie bylo velmi náročné věnovat pozornost a hrát si s vnoučaty, protože se rychle zadýchávala. Vnoučata jsou velmi aktivní děti a jejich tempu jednoduše nestačila. Udělala proto velké rozhodnutí, které vedlo k výrazné změně jejího životního stylu. Bez této změny by nemohla žít naplno a užívat si mnoho dalších let s rodinou.

Čtěte také: Ve věku 7 let byla považována za nejkrásnější dvojčata na světě: Podívejte se, jak vypadají DNES!

https://www.newsitamea.gr/

Dokázala zhubnout 53 kilogramů!

Tato babička se zatvrdila a řekla si, že svůj život změní od základu. To, že je jí přes 50 let neznamená, že se nemůže změnit. Začala přemýšlet nad tím, co konzumuje. Změnila svůj jídelníček a začala také cvičit, aby shodila přebytečné kilogramy. Cesto to rozhodně nebyla jednoduchá a mnohdy se chtěla vzdát, ale nakonec vytrvala.

https://www.newsitamea.gr/

Trpělivost a obrovská motivace v podobně vnoučat se jí nakonec vyplatila. Angie dokázala zhubnout 53 kilogramů. „Konečně se můžu válet po podlaze a hrát si s vnoučaty. Teď můžu běžet a dohnat je!“ Je vidět, že je nyní velmi šťastná a užívá si každý den ve svém novém a mnohem zdravějším těle. Jak se říká: Ve zdravém těle zdravý duch. Nyní může znovu žít naplno a také její duševní zdraví je mnohem pevnější než dřív.

https://www.newsitamea.gr/

Zdroj: newsitamea.gr