Babiš své děti neukazuje a soukromí si hlídá. Nyní ale zveřejnil fotografie Frederika i Vivi!

Andrej Babiš, předseda hnutí ANO a nejsilnější opoziční politik, se často snaží udržovat svůj soukromý život v tajnosti. Nedávno však překvapil své fanoušky na sociálních sítích, když se pochlubil fotografií se svým synem Frederikem. Tento okamžik odhalil stránku Babišovy osobnosti, kterou veřejnost jen zřídka vidí. Fotografie z tréninku, kterou Babiš sdílel na svém Instagramu, okamžitě vzbudila pozornost a nadšení jeho příznivců.

View this post on Instagram

A post shared by Andrej Babiš (@andrejbabis)

Vzácný okamžik

Andrej Babiš je známý svou uzavřeností a opatrností vůči sdílení informací o svém soukromém životě. Proto bylo pro mnoho lidí překvapením, když na svém Instagramu zveřejnil fotografii se svým synem Frederikem. Na snímku jsou oba muži vidět při společném tréninku. K fotografii připojil komentář: „Dnes jsme si dali s Fredem společný trénink.“ Tato vzácná chvíle ukazuje, že i politici mají soukromí a rodinné okamžiky, které si chtějí uchovat.

Čtěte také: Šokující případ incestu! Žena zneužívala svého syna, vnuka i psa. Podle ní se mu to líbilo! Druh vše nahrával!

View this post on Instagram

A post shared by Andrej Babiš (@andrejbabis)

Ochrana rodiny

Pro Andreje Babiše je rodina velmi důležitá a snaží se ji chránit před zbytečným mediálním zájmem. Děti Andreje Babiše jsou veřejnosti jen málo známé a snaží se o jejich ochranu. Proto není překvapením, že fotografie se synem Frederikem jsou vzácné a že svůj soukromý život drží v utajení. Na druhou stranu, právě proto, že je tak uzavřený, takovéto snímky způsobují velkou odezvu a nadšení u jeho fanoušků.

Spekulace o osamocené dovolené

Fotografie se synem Frederikem přišla jen několik dní poté, co veřejnost spekulovala o Babišově osamocené velikonoční dovolené. Ve stejnou dobu, kdy Babiš sdílel fotografii z tréninku, Monika Babišová zveřejnila na svém Instagramu snímek z hotelu v Římě. Andrej a jeho manželka Monika totiž dovolenou trávili odděleně. Tato situace vyvolala mnoho otázek a spekulací o stavu jejich manželství. Fotografie se synem Fredem tak mohla sloužit jako odpověď na tyto spekulace a ukázat, že Babišova rodina je stále pohromadě a podporuje se navzájem.

Ano, bohužel jsme nemohli jet spolu jako rodina, Frederik studuje v zahraničí a má školu, neměl volno. Vivi chodí do práce a ještě studuje, tak šla s Monikou aspoň na pár dní do Říma a já s přáteli k moři,“ odpověděl lídr hnutí ANO na dotazy ohledně osamocené dovolené.

Zdroj: Extra.cz