Banány se skořicí: Vypijte tento zázračný nápoj před spaním. S vaším tělem...

Banány se skořicí: Vypijte tento zázračný nápoj před spaním. S vaším tělem to udělá doslova zázraky

Tento nápoj není pro každého, protože někomu může vadit specifická chuť. Jaké jsou však účinky? Prostě úžasné! Velmi silný a zejména přírodní lék, který okamžitě nastartuje vaše tělo a posílí vaši imunitu. Banán obsahuje hodně draslíku, hořčíku a fosforu. Draslík je vhodný pro naše svaly, včetně srdečního svalu a fosfor pomáhá tělu vyrovnat se s trávením sacharidů.

banany4Skořice může pomoci zabránit Alzheimerovy nemoci, Parkinsonovy nemoci, roztroušené skleróze, různým nádorům a meningitidě. Důležité ale je přidat skořici celou, kterou nastrouháte a vyhnout se skořici v práškové formě.

Tato zázračná kůra vám může pomoci v boji proti neplodnosti, protože vede k vyrovnání počtu mužských a ženských hormonů v ženském těle. Kromě toho výrazně snižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Účinek je jedinečný a výsledky budete vidět už po necelých třech dnech.

Budete potřebovat:

  • 1 litr vody
  • 2 banány
  • 2 celé kousky skořice

Postup:

 

[sociallocker]

Vodu dáme vařit na sporák a do hrnce přidáme celou skořici. Když je voda teplá, vložíme do hrnce i oloupané banány a vodu necháme vařit. Celé to povaříme asi 15 minut. Nápoj pijeme vychlazený alespoň hodinu před spaním.

banany2
Dobré zažívání, dobrý spánek, lepší paměť, zvýšená hladina hemoglobinu. To vše je jen zlomek z pozitivních účinků tohoto nápoje. Navíc dokonale zklidňuje nervový systém, takže se určitě vyplatí alespoň vyzkoušet.

banany3
O tom, že banány na naše tělo ovlivňují pozitivně není pochyb. Doporučuji vám připravit si tento nápoj ještě dnes, když je přechodné období mezi podzimem a zimou a naše tělo je oslabené náhlým chladem, který nastal. Přeji vám, ať se vám nemoci obloukem vyhýbají.

[/sociallocker]

Tisk
ZDROJhttp://babskeveci.sk/
Loading...
Sdílejte

Kam dál?

Tato nemoc mi způsobila spoustu bolesti. Pak jsem ale našla způsob, jak vše napravit a nemoc zmizela opravdu v krátkém čase!

Podívejte se na TOP účesy, které budou hitem letošního roku 2018! To musíte mít!

Chcete zhubnout, ale nebaví vás cvičit? Tak zkuste tuto detoxikační vodu a váš tuk se začne pomalu rozpouštět!

Míváte nateklé končetiny, nebo je máte naopak pořád studené? Pak byste měli ihned k lékaři!

Zmrzlé Aloe Vera z mrazáku? Působivé přínosy pro vaše zdraví. Zkuste to i vy!

Další články