Bdí nad vámi anděl strážný? Podle těchto znamení to určitě poznáte!

Čas od času o někomu prohlásíme, že nad ním bdí anděl strážný, což je bytost pocházející z duchovního (chcete-li nadpřirozeného) světa a jejímž úkolem je držet nad námi ochranou ruku. Někteří lidí věří, že jim andělé strážní pomáhají vyšlapat si cestičku životem, doprovází je na každém kroku a vydávají vlny s frekvencí, kterou nelze normálně zaznamenat.

A co vy? Bdí i nad vámi váš anděl strážný? Nebo patříte k lidem, kteří si myslí, že je to naprostá hloupost? Máme pro vás hned několik znamení, díky kterým bezpečně poznáte, jestli i nad vámi anděl strážný drží ochranou ruku.

Anděl strážný k vám vysílá signály, kterých si nemusíte všimnout hned

Kdo věří na nadpozemské bytosti, mezi které strážní andělé patří, ten je přesvědčen o tom, že jejich přítomnost a snahu se s námi spojit nemusíme rozpoznat hned. Podle nich nám andělé dávají určité signály a znaky, kterými se nám snaží napovědět, že jsou nám nablízku, ochraňují nás a mají nás rádi. Pojďme si tedy společně představit znamení, která k nám andělé strážní vysílají a která vám napoví, jestli jednoho takového máte po svém boku i vy.

Čtěte také: Všímavá babička zachránila vnučce život: Otrávit jí chtěla vlastní teta mlékem s TOUTO látkou v kojenecké láhvi! – Tento případ šokoval každého

Znamení první: hudba

Prvním znamením může být hudba, jež může mít podobu andělských zvonů, nebo také pouze vám příjemné zvuky krásného nástroje, jehož přesný název ale nebudete schopni zcela jasně určit. Jsou to chvíle, kdy zničehonic a třeba jen na pár okamžiků zaslechnete vám příjemné tóny, ale nebudete vědět, odkud vlastně přichází.

Znamení druhé: záblesk světla

Dalším znamením, kterým se vám anděl strážný možná snaží naznačit, že je zrovna v danou chvíli vedle vás, je záblesk světla. I v tomto případě se jedná o nevysvětlitelný původ světla nebo záblesky barev, které sice zahlédnete, ale nebudete vědět, odkud přišly, ani nenajdete jejich zdroj. I v takový okamžik může být váš ochránce nablízku.

Znamení třetí: mrak

Už se vám někdy stalo, že jste bez důvodu vzhlédli k obloze a viděli na ní mrak ve tvaru anděla? I tohle je jedno ze znamení, skrze které se s vámi chce váš strážný anděl spojit a ukázat vám, že ani v tuto chvíli nejste sami, protože je po vašem boku a kdykoli připraven vám s čímkoli pomoci.