BERANI POZOR! Přečtěte si, co si na Vás hvězdy tento týden přichystaly!

Horoskop na týden 19.-25.6.2017

Intenzivní situace můžou vypadat, že přinesou na povrch skryté emoce, které můžete vnímat velmi hluboce. Vzhledem k tomu, že důraz je kladen také na domácí a rodinnou sféru, je možné, že se zde odehraje spousty drama. I když může být lákavé jednat defenzivně, nejlepší bude si o věcech řádně promluvit, i když se Vám to nebude líbit. Možná také zjistíte, že ostatní budou ochotnější se otevřít, pokud začnete u sebe.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Co Vám hvězdy přejí dnes? 

Možná máte pocit, že jsou Vaše zdroje vyčerpány, a proto chcete hodit ručník do ringu… Ještě se nevzdávejte. Dnes nemusí být nejlepší den Vašeho života, ale to neznamená, že byste měli přestat se všemi komunikovat a stát se poustevníkem. Můžete být sice více náladovější než obvykle, ale z toho se dostanete. Možná budete muset být jen trochu přizpůsobivější, abyste se dnes vyrovnali se všemi údery.

Bude zítřek lepší?

Možná se budete zítra cítit trochu nepokojní. Možná budete chtít z ostatních dostat odpovědi. Bohužel, Váš jazyk může být svázaný a může být pro Vás těžké vyjádřit se přesně tak, jak chcete. Rovnováha je klíčová. Měli byste pracovat s cílem podpořit harmonii mezi Vašimi spolupracovníky. Přesně ten správný čas na to dostat se ven ze své ulity a být společenský!