Bezdomovec nechal štěňata před útulkem s dojemným vzkazem

Každý z nás může někomu zachránit život. Dokonce i lidé, od kterých by to většina z nás nečekala. Jeden bezdomovec se stal hrdinou dne, když zachránil život hned několika štěňat. Tento typ lidí ostatní hodně odsuzují, ale také oni mají srdce a dokáží být velmi laskaví k ostatním. Hlavně v případě, že se jedná o nevinné malé pejsky.

Bezdomovec zachránil pejskům život

Bezdomovec v srdce Fayetteville v Severní Karolíně zahlédl několik štěňat, kterým tragicky zemřela matka. Místo toho, aby zavřel oči a šel jinam, rozhodl se jim pomoci. Maminku malých štěňat srazilo auto a na místě zemřela. Stejný osud by pravděpodobně čekal také její mláďata, kdyby se do příběhu nezapojil laskavý bezdomovec. Rozhodl se, že je všechny vezme do útulku, kde jim zaměstnanci najdou nový domov. A nezapomněl k nim připojit srdcervoucí vzkaz.

animalchannel.co

Dojemný vzkaz

„Prosím pomozte! Tato štěňata jsem našel smutně poté, co jsem si všiml místního toulavého psa, kterého jsem často krmil, když jsem mohl, mrtvého u silnice. Srazilo ji auto. Z krmení jsem věděl, že má někde štěňata a po hledání, kde ji obvykle vidím, jsem je našel. Je mi líto, že jsem je takto nechal, ale já sám jsem bezdomovec a nemohu si dovolit se o ně starat. Moje srdce pro ně a jejich matku je zlomené. Chci jen, aby dostali šanci, kterou jejich matka jako já nikdy nedostala.“

Čtěte také: Jiří Krampol  (85) se nechal propustit na reverz. Bohužel po dvou dnech byl doma nalezen v ohrožení života!

Útulek se snaží psům najít nový domov

Zvířecí útulek je majákem naděje pro všechny ztracené duše, které přišly o domov. Muž nemohl udělat nic lepšího, než je přinést na toto místo. Udělal krásnou věc a věnoval svou pozornost fence, která se sama starala na ulici o svá mláďata. V chladném počasí by neměli šanci na přežití příliš dlouho, a proto je sám našel a zachránil jim život. Pracovníci útulku se o ně nyní pečlivě starají a hledají jim nový domov. Doufejme, že všichni najdou domov a prožijí velmi šťastný psí život.

Zdroj: animalchannel.co