Bezdomovec se dočkal úžasné proměny. Nyní ho nepoznáte

Proměnit vzhled od základu není nic těžkého. U mnoha lidí stačí jen jiný účes a oblečení. Bezdomovci o sebe většinou nepečují, protože nemají vlastní koupelnu. Kadeřník jménem Joshua Coombes se rozhodl, že těmto lidem změní život s pomocí ostrých nůžek. Nový účes a upravené vousy mohou být začátkem nového života nebo práce, kterou tito lidé nyní dostanou.

Kadeřník pomáhá lidem na ulici

V roce 2015 se Joshua setkal s bezdomovcem, který změnil jeho pohled na život. Vídal ho často cestou z práce a jednoho dne se rozhodl, že mu nabídne své služby zadarmo. Nadšení v jeho obličeji po dokončení nového účesu ho inspirovalo k něčemu většímu. Nyní jezdí po celých Spojených státech a nabízí bezdomovcům bezplatné stříhání vlasů a úpravu vousů. Stalo se to jeho posláním, které si užívá každý den. Poznává zajímavé lidi a pomáhá jim ke změně života.

onlinenytt.com

Mladý muž proměnu potřeboval

Jedním z bezdomovců, kterým nabídl své služby, byl také mladý muž jménem Monty. Monty žil již dva roky na ulici. Měl dlouhé, špinavé vlasy a plnovous. Po úpravě podle zkušeného kadeřníka je ovšem k nepoznání. Po ostříhání a oholení se objevila jeho milá tvář a vyklubal se z něj velmi pohledný muž. Tato proměna pro něj byla symbolem nových začátků. Nyní může jít bez obav na pracovní pohovor, získat práci a začít svůj život budovat znovu od nuly.

Čtěte také: Jak se měnil styl nádherné americké herečky, kterou zná celý svět?

Kadeřník se snaží měnit životy svou prací

Práce tohoto kadeřníka je inspirací pro mnoho dalších lidí. Doufejme, že všichni (nebo alespoň většina) těchto lidí to bude vnímat stejně a začne se svým životem něco dělat. Joshua těmto lidem poskytuje nejen účes zadarmo, ale také uznání, důstojnost a chvilku péče. Lidem, které většina z nás pouze přehlíží a snaží se od nich držet daleko. Jeho projekt je velmi úspěšný a Joshua ho rozhodně nehodlá jen tak ukončit. Jistě pomůže i mnoha dalším lidem, kteří se snad dostanou z ulice a získají znovu střechu nad hlavou.

Zdroj: onlinenytt.com