Bratr a sestra zpívají píseň od Elvise a každému se tají dech

Na internetu můžete najít nespočet amatérských pěveckých videí. Některé z nich jsou ale mnohem lepší než jiné. Na některé z nich velmi dlouho nezapomenete, protože jsou nejen úžasně zazpívané, ale také mají silný příběh. Tato dvojice vytvořila jedinečnou píseň ve formě duetu. Nejkrásnější ale není zpěv obou účastníků, ale jejich jedinečný vztah.

Nádherný vztah talentovaných sourozenců

Většina sourozenců se hádá, jeden druhému křivdí a obecně spolu nevychází. To ale rozhodně není případ těchto sourozenců. Bratr a sestra mají evidentně krásný vztah a dokonce i stejný koníček. Dělí je od sebe poměrně velký věkový rozdíl, ale stejně si dokázali najít společnou činnost, kterou si velmi užívají. Takový vztah je velmi speciální a vydrží jim jistě na celý život.

https://it.newsner.com/

Něco takového se mezi sourozenci příliš často nevidí. Hlavně, když se jedná o bratra a sestru. Na videu je ale jasně vidět, jak se tito dva mají rádi. Na YouTube kanálu Kenny Holland najdete nejen toto jedinečné video, ale také další počiny talentovaného chlapce. Jestli se vám bude líbit tento duet, jistě se vám budou líbit i jiné písně.

Čtěte také: Nehoda Letadla s Christianem Oliverem (51): Zoufalý Boj Záchranářů o zachránění herce a jeho dcer

Píseň se náhle změní v jinou

Na videu je slyšet nádherná hudba a duet sourozenců. Na první poslech vás zarazí jedna věc. Na začátku začne dívka zpívat píseň od Elvise Presleyho „Can’t help fall in love“. Okamžitě poznáte, že se bude jednat o velmi speciální verzi. Její bratr se k ní po chvíli připojí a po chvilce se něco změní. Ihned zaručeně poznáte, o co se jedná.

https://it.newsner.com/

Píseň se nejen změní v duet, ale také se změní její slova. Najednou je slyšet text k písni od Judy Garland „Somewhere over the rainbow“. Hudba se přitom vůbec nezmění, takže to pro nepozorného posluchače může znít jako jedna píseň. Ve skutečnosti jsou to ale dvě legendární písně, které se sourozenci rozhodli propojit dohromady. A výsledek je geniální!

Zdroj: it.newsner.com