Bratři se neviděli téměř 70 let, než se konečně znovu shledali

Dokážete si představit, že byste žili s představou, že jste jedináčci a po mnoha letech se dozvěděli opak? Dvojčata George Skrzynecky a Lucian Poznanski se poznali až v důchodovém věku. Přitom se jedná o biologické bratry. Bohužel spolu nestrávili většinu svého života, protože byli po narození odděleni a každého z nich adoptovala jiná rodina. Jejich matka byla po porodu nemocná, takže se o ně nemohla starat. Kvůli tomu je dala k adopci. Z Německa se dostali do Polska a každý do jiné rodiny.

Bratři se dozvěděli o adopci až po mnoha letech

George se dozvěděl o tom, že je adoptovaný a má dvojče ve věku 17 let. Požádal o pomoc s hledáním bratra Červený kříž, ale bohužel mu nedokázali pomoci. Lucian se dozvěděl o adopci, když šel do armády. O tom, že má dvojče, zjistil až ve věku 60 let. Většinu svého života prožil, aniž by věděl o svém bratrovi, který je navíc jeho dvojčetem.

Setkání po letech potěšilo oba bratry

„Nezajímá mě výhra v loterii,“ řekl Lucian. „Jen chci mít vedle sebe svého bratra.“ George vůbec netušil, jestli jeho bratr stále žije. A už vůbec nevěděl, jestli ho bude chtít po tolika letech vidět. Oba bratři se setkali na letišti v Polsku. Došlo k tomu celých 68 let poté, co je adopce rozdělila. Oběma bratrům bylo 69 let, když se konečně setkali tváří v tvář.

Čtěte také: Jak se chovat ke starým rodičům a prarodičům? Vždy to není jednoduché

„Nikdy jsem nevěděl, kdy tento den nastane – myslel jsem si, že jednoho dne najdu svého bratra,“ řekl George. „Nemohl jsem se dočkat, až ho obejmu a dám mu velkou pusu.“ Ve chvíli, kdy se bratři blížili k sobě, oba měli slzy v očích. Muži plakali, líbali se na tváře a objímali se. Dokonce i jejich manželky se objaly, jako kdyby se znaly již mnoho let.

Video z jejich shledání vidělo téměř 10 milionů lidí

Záznam ze setkání bratrů se stal na internetu virálním. Miliony lidí obdivovaly dojemné setkání bratrů, které oddělil a znovu spojil osud. Otce nikdy nepoznali a jejich matka se je snažila najít, ale nedokázala to. Je zázrak, že se po tolika letech dokázali spojit alespoň bratři a i ve vysokém věku se setkat. Nyní společně mohou strávit poslední roky, které jim na tomto světě zbývají.

Zdroj: shareably.net