Brzobohatý a Písařovicová Říkají ‚Ano‘: První Okouzlující Fotky ze Svatby, Které Musíte Vidět!

Renomovaný herec, hudební skladatel a zpěvák Ondřej Gregor Brzobohatý a talentovaná moderátorka a redaktorka Daniela Písařovicová se stali manželským párem. Ačkoliv svatba byla diskrétní a uskutečnila se v tajnosti, novomanželé potvrdili, že jsou nyní spojeni v manželství. Tuto zprávu původně zveřejnil web eXtra.cz.

Dříve tento rok si pár užíval romantické dovolené na Maledivách, kde Brzobohatý poklekl a požádal Danielu o ruku. Potvrzení této radostné události přišlo v červnu, krátce po návratu páru zpět do České republiky. Svatba samotná pak proběhla v malebném italském prostředí. „Obřad byl intimní, se zúčastněním pouze našich rodin a nejbližších přátel,“ sdělili novomanželé v televizním pořadu ShowTime CNN Prima News.

Daniela Písařovicová / Zdroj: youtube.com

Zatímco pro Danielu to byla první cesta k oltáři, Ondřej Gregor Brzobohatý se oženil již potřetí. Pár začal chodit teprve nedávno, konkrétně loni, i když jejich první setkání proběhlo před několika lety. Tehdy se potkali v době, kdy Brzobohatý vystupoval v populárním tanečním pořadu StarDance.

Čtěte také: Věděli jste, že si cheescake můžete připravit i týden předem? Zde je pár tipů, jak si připravit pravý domácí lahodný Cheescake!

Ondřej Gregor Brzobohatý / Zdroj: youtube.com

Díky své diskrétnosti a skromnosti má svatba určitý nádech tajemství, ale je zřejmé, že oba novomanželé jsou nadšeni z nové kapitoly v jejich životech.