Budete překvapení, co podpoří vaše hubnutí. Vyzkoušejte zázračný nápoj

Hubnutí je u některých lidí začarovaným kruhem a vlastně takovým celoživotním bojem. Důvodů, proč lidé hubnou může být mnoho. Ať už jsou spouštěčem zdravotní komplikace nebo jen touha po vysněné postavě, hubnutí si můžete usnadnit jednoduchou metodou. Pomůže vám jednoduchý recept k přípravě velmi účinného nápoje.

Podpořte hubnutí vhodnými potravinami

Pohyb by měl být přirozenou součástí života. Ne vždy ale dokáže sám o sobě dělat zázraky. Jeho účinek musí být vždy podpořen zdravou a vyváženou stravou. Některé potraviny dokáží téměř zázraky. Podpoří hubnutí a nastartují metabolismus. Proto kromě pohybu myslete i na vhodně zvolené potraviny, které vám během hubnutí dokážou výrazně pomoct. Takovým příkladem je nápoj o 4 přísadách ale s jediným účinkem – hubnutím.

Připravte si účinný nápoj

Nápoj, který vám usnadní hubnutí se skládá ze 4 jednoduchých surovin. Před přípravou si nachystejte:

Čtěte také: Krémy proti vráskám vyměňte za vitamíny a antioxidanty. Účinek bude stejný

  • 5 l minerální vody
  • 125 g ovesných vloček
  • 1 citron
  • 2 jablka

Začněte s jablky. Ty oloupejte a nastrouhejte na struhadle. Přilijte vodu a přidejte ovesné vločky. Vše dobře promíchejte a přidejte ještě citrónovou šťávu. Pokud je směs příliš hustá, přidejte ještě více vody. Takto připravený nápoj pijte každý den v množství asi 1 litr. Jeho pití zaručuje hladký a bezpečný úbytek hmotnosti. Při jeho popíjení nemusíte nijak omezovat jídlo. Největší účinky zaručuje, pokud jej budete pít ihned ráno po probuzení a večer před spaním.

Jeho účinky spočívají v jednotlivých surovinách. Citrón je všeobecně známý jako účinný trik k nastartování metabolismu. Minerální voda obohacuje vaše tělo o draslík a vápník, jód a zinek. Ovesné vločky pak čistí tělo a zlepšují práci celého trávicího traktu. Navíc obsahují mnoho prospěšných látek jako jsou antioxidanty, vitamíny B1 a B2, draslík, fosfor a železo. Je tedy prospěšný v mnoha ohledech a jako bonus vám při jeho pravidelném popíjení klesne hmotnost.