BÝCI POZOR! Přečtěte si, co si na Vás hvězdy tento týden přichystaly!

Horoskop na týden 19.-25.6.2017

V tomto týdnu budete mít pravděpodobně mnohem více empatie a porozumění pro ostatní než obvykle, což by mohlo pozitivně ovlivnit směr, jakým se některé Vaše vztahy vyvinou. Ale mějte na paměti, že přílišný soucit nemusí vždy fungovat ve Váš prospěch a že mohou existovat chvíle, kdy to může být dokonce až nevhodné, například v pracovním prostředí. Pokud si tedy nebudete jisti, jak se v dané situaci zachovat, určitě se nebojte někoho zeptat a vyslechnout si další názoro na věc. Nový měsíc v této době přináší také možnost nového začátku, týkajícího se zejména nových příležitostí, či vztahů.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Co Vám hvězdy přejí dnes? 

Vaše energie je na bodu vzrůstu, a tak máte velký příliv energie, který můžete použít k přeměně čekoholiv, co Vás jen napadne. Máte skvělou schopnost obrátit špatnou situaci v dobrou. Víte přesně, jak pozvednout ducha ostatních, když už se cítí na dně. I když pro Vás mohou být dnes některé problémy trochu více emocionální, což Vám může dělat problém se s nimi pohodlně vyrovnat. Pro některé lidi existuje jediné řešení a to je agresivní, bojovný tón. Držte se proto dnes na pozoru!

Bude zítřek lepší?

Pokud budete čekat na to, co se stane, jednou se ráno probudíte a uvědomíte si, že Vám Váš život prošel mezi prsty a Vy jste nestihli zrealizovat ani polovinu věcí, o kterých jste snili. Doba na akci je nyní! Uveďte svůj plán do reality. Možná budete muset udělat nějaké kompromisy, ale zjistíte, že obecně Vás lidé budou rádi následovat.