Celine Dion zrušila evropské turné kvůli vzácné nemoci!

Celine Dion je jedna z nejúspěšnějších zpěvaček na světě. Nyní, na vrcholu její kariéry přišla obrovská rána pro ní, její rodinu i fanoušky. Zpěvačka trpí velmi vzácným onemocněním, kvůli kterému musela zrušit celé evropské turné. Nemoc ovlivňuje její schopnost se hýbat a zpívat. Není pro ní možné vystupovat a v současnosti se potýká s kritickou zdravotní situací.

Konec kariéry kvůli nemoci

Zpěvačka Celine Dion se nyní potýká s nemocí, která se nazývá syndrom ztuhlého člověka (Stiff person syndrom, SPS). Jedná se o velmi vzácné autoimunitní onemocnění, které postihuje asi jednoho jedince z milionu. Tato nemoc vede ke svalovému napětí, bolesti svalů, poruchám chůze i mluvení. Někteří jedince se dokonce nedokáží sami ani najíst.

https://readme.group/

Vážná nemoc způsobuje svalové napětí

Zpěvačka ve videu byla téměř v slzách. Rozloučila se s fanoušky a vysvětlila, proč zrušila své evropské turné. Zároveň vyjádřila naději, že by se v budoucnosti mohla vrátit zpět na pódium. V tuto chvíli ale potřebuje nezbytnou léčbu. Bez léčby by mohla přestat chodit, řídit i mluvit. To znamená, že už by si nikdy nezazpívala.

Čtěte také: Princ Harry se obává, že už ho není v královské rodině potřeba. Proč?

Zpěvačka požádala fanoušky o modlitby

Celine řekla: „Očekávám, že budu v pořádku, ale musím být trpělivá a plnit příkazy svých lékařů.“ Ze zprávy lékařů byla zpěvačka v šoku a stále se z toho snaží vzpamatovat. Její diagnóza je velmi vážná a její stav je v současnosti kritický. Z tohoto důvodu požádala na sociálních sítích své fanoušky, aby se za ni modlili.

https://readme.group/

Zároveň si velmi váží veškeré podpory, kterou dostala přes sociální sítě od svých fanoušků. V současnosti se podle svých slov musí soustředit na své zdraví a odložit všechny pracovní povinnosti. Dokonce se ze zdravotních důvodů musela odstěhovat ze svého domu v Las Vegas. Doufejme, že se její stav zlepší a za několik měsíců nebo let bude moci znovu vystupovat na pódiu.

Zdroj: Zdroj: readme.group, cats.newsib23.com