Češi dělají při nákupu toaletního papíru ošklivou chybu, nedělejte ji také a šetřete své peníze

Cena toaletního papíru je rekordně vysoká, a tak se chytří zákazníci snaží získat co nejvýhodnější nabídku. Levný však neznamená vždy lepší; odborníci upozorňují, že se vyplatí investovat do kvalitních výrobků, které by vám z dlouhodobého hlediska mohly ušetřit peníze i čas.

Pokud jde o výdaje, šetřit nemusí být vždy nejmoudřejší volbou. Někdy se může stát, že to trochu přeženete, a tím získáte větší hodnotu!

Vyhněte se šedé obludě zvané „šmirgl“ – neřesti toaletního papíru, která bývala v českých domácnostech běžná. Nákupem této relikvie, která dnes cestuje časem, si budete připadat hrubí a pevně zaseknutí v minulosti, proto se nenechte zlákat penězi k tomu, abyste udělali letitou chybu!

pixabay.com

I když se to zpočátku může zdát jako výhodná koupě, bolest z nekvalitního toaletního papíru se rychle projeví, když se na toaletě setkáte s nepříjemným a nepříjemným zážitkem. Proto si dvakrát rozmyslete, než u pokladny začnete šetřit!

Čtěte také: Dívka si vypěstovala závislost na umělém opalování

Dvouvrstvý toaletní papír má několik výhod, od rychlejšího rozpouštění po menší riziko ucpání. Vyžaduje však větší spotřebu než třívrstvé druhy pro stejnou čisticí práci! Při rozhodování, který druh TP je pro vaše potřeby ten pravý, to určitě zvažte.

Co je dobré?

pixabay.com

Výrobci toaletního papíru zvyšují pohodlí díky splachovacím variantám ve tvaru rolí, ale odborníci varují. Ačkoli jsou tyto kusy inzerovány jako rychle se rozpouštějící obláčky, které snadno projdou odtokem a potrubím, přesto mohou způsobit nečekané problémy s vodovodním systémem – například ucpaný odpad!

Pokud jde o správně odvedenou práci, stále více lidí se obrací na třívrstvý papír. Je to dostatečná ochrana pro choulostivá místa, aniž byste museli každých pár vteřin vytahovat nový list – a navíc se po dokončení práce jako mávnutím kouzelného proutku rozpadne na nulu!

Toalety s vestavěnými sprchami se doporučují pro svou bezkonkurenční úroveň hygieny. Navíc můžete ušetřit značné množství toaletního papíru – k vykonání práce vám bude stačit jen pár útržků!

pixabay.com

Nakupování toaletního papíru může být složitý úkol! V českých obchodech bývají standardní ceny příliš nadsazené – využijte proto všech akčních nabídek, které uvidíte. Uděláte-li to, ušetříte svou peněženku a získáte nejlepší nabídku v okolí!

Jak nakupovat toaletní papír a ušetřit?

Toaletní papír může představovat velký výdaj, ale existují způsoby, jak ušetřit! Nejlepší ceny nabízejí drogerie, velké obchody a e-shopy. Předem si spočítejte odhadovanou roční spotřebu a využijte zlevněných výrobků a zásobte se, když najdete výhodné nabídky. Při nákupu je důležité nejen zohlednit, kolik vrstev nebo rolí obsahuje každé balení – věnujte pozornost také počtu útržků v jedné roli, abyste získali optimální poměr množství a ceny za to, co je v obchodě nabízeno!