Češi jsou v šoku macecha z Popelky celou dobu ukrývala obrovské tajemství. Dokonce i režisér tomu nevěřil.

Popelčina nechvalně proslulá macecha okouzlila svou zlou a přísnou povahou celé generace čtenářů. Navzdory bolestným následkům pro Popelku zůstává tato ikonická postava trvalou součástí oblíbeného příběhu, který nepřestává okouzlovat lidi na celém světě.

Když přišlo na hraní neuchopitelných záporných rolí, dokázala tato talentovaná herečka podat mistrovský výkon. Nikdo tehdy netušil, že po celou dobu natáčení skrývala neuvěřitelné tajemství – něco tak šokujícího, že když její spolupracovníci konečně zjistili, o co jde, zůstali nevěřícně ohromeni!

Oblíbená pohádka Tři oříšky pro Popelku, která poprvé vyšla v roce 1973, nadchla diváky po celém světě. Tento klasický příběh, v němž hlavní role ztvárnili čeští herci a herečka německého původu Carola Braunbock, stále přináší radost malým čtenářům po celém světě.

Německá herečka, dobře zapamatovatelná padouška z klasické pohádky, skrývala během natáčení zajímavé tajemství: bez vědomí svých hereckých kolegů a režiséra strávila část svého života v Československu. Přestože zemřela v pouhých 54 letech, zanechala po sobě trvalý odkaz jedné z nejoblíbenějších německých hereček!

Natáčení Popelky mělo překvapivý závěr, když herečka Carola odhalila svou tajnou znalost češtiny! Nikdo netušil, že macecha rozumí jejich rodnému jazyku, a tak všichni zatajili dech a mluvili jen německy. Když se to konečně provalilo, tým se vrhl na režisérku, aby jí to sdělil, protože zjistil, že celou dobu rozuměla každému slovu – teď už nikdo nepotřebuje bloopers – nikdo před ní přece neřekl nic špatného!

Nenechte si ujít tuto oblíbenou tradici! Nalaďte si televizi každý rok o Vánocích a vychutnejte si podmanivou sváteční pohádku.