Česká Barbie Gabriel Jiráčková prozradila, jaký má vztah s Lelou Vémolou, podrobnosti o svém zdraví a plánovaných operacích!

Česká modelka a zpěvačka Gabriel Jiráčková, známá také jako „Česká Barbie“, se v posledních letech stala jednou z osobností české celebrity scény. Její otevřenost a upřímnost v rozhovorech o svém životě, vztazích a zdravotních problémech ji učinily ještě populárnější.

Vztah s Lelou Vémolou: Důvěrné pouto dvou silných osobností

Gabriel Jiráčková a Lela Vémolová jsou nerozlučné přítelkyně, které se navzájem podporují v osobním i profesním životě. V rozhovoru pro Expres.cz Gabriel otevřeně popsala svůj silný vztah s oslavenkyní Lelou. „Lela je pro mě jako sestra. Máme spolu neobyčejné pouto, které přesahuje rámec běžného přátelství.“ Obě ženy čelí podobným výzvám a dokáží si poskytovat cennou emoční oporu.

Oslava narozenin a vzájemná podpora

Nedávná velkolepá oslava Leliných narozenin byla příležitostí, kdy se Gabriel Jiráčková mohla osobně setkat se svou dobrou přítelkyní. „Být součástí takové události a sdílet radost s Lelou pro mě bylo nesmírně důležité. Jsme si oporou v dobrém i zlém a vždy budeme stát při sobě.

Sdílení a empatie

Obě ženy procházejí obdobnými zdravotními problémy a uměleckými cestami. Jejich pouto je posíleno vzájemným porozuměním a empatií. „Lela ví, čím si procházím, a já zase rozumím jejím starostem. Můžeme si otevřeně povídat o všem, co nás trápí, a společně hledat řešení.

Další plastické operace a zdravotní problémy

Česká Barbie je známá svou otevřeností ohledně svých plastických operací a zdravotních komplikací. V rozhovoru pro Expres.cz prozradila, že ji v dohledné době čeká další zákrok.

Boj se štítnou žlázou a brániční kýlou

Od dětství se Gabriel Jiráčková potýká se zdravotními problémy, zejména se štítnou žlázou a brániční kýlou. „Jsem produkt moderní doby a od dětství se s těmito věcmi peru. Je toho víc, ale snažím se s tím žít a nevzdat se.

Plánovaný zákrok a vnímání vlastního těla

Modelka a zpěvačka se otevřeně vyjádřila k dalšímu plastickému zákroku, který ji v blízké budoucnosti čeká. „Vím, že mě v dohledné době čeká další operace, ale přijímám to jako součást své cesty. Mé tělo je mým plátnem a já se snažím s ním pracovat, aby se cítilo v harmonii.

Vliv médií a sociálních sítí

Česká Barbie je známá svou aktivitou na sociálních sítích, kde sdílí své životní příběhy a inspiruje své následovníky. Média však často přistupují k jejímu životu s jistou dávkou senzacechtivosti.

Otevřenost a autenticita v online prostoru

Gabriel Jiráčková si uvědomuje sílu sociálních médií a využívá je k tomu, aby se s fanoušky podělila o své pravé já. „Jsem si vědoma, že mě média často zkreslují nebo vytrhávají věci z kontextu. Proto se snažím být na sociálních sítích co nejvíce autentická a otevřená.

Navzdory občasnému mediálnímu tlaku se Gabriel snaží zůstat silná a soustředěná na to, co je pro ni důležité. „Někdy je to náročné, ale snažím se nevnímat negativní komentáře a soustředit se na to, co mohu zlepšit na sobě a ve svém životě.

Umělecká cesta a inspirace pro fanoušky

Česká Barbie je nejen úspěšnou modelkou, ale také talentovanou zpěvačkou. Zpěv a hudba jsou pro Gabriel důležitým kreativním ventilem. „Hudba je pro mě způsob, jak se vyjádřit a sdílet své emoce. Je to moje vášeň a doufám, že moje tvorba bude inspirací pro další lidi.“

Vliv na fanoušky a šíření pozitivního poselství

Svou upřímností a otevřeností se Gabriel stala oblíbenou osobností mezi fanoušky. „Snažím se být pro lidi, kteří mě sledují, pozitivní inspirací. Chci jim ukázat, že i přes výzvy a překážky je možné jít za svými sny a zůstat věrný sám sobě.

Zdroj: Expres.cz