Chcete mít doma vždy dokonale naklizeno? Dejte na rady nejzkušenějších. Tato profesionální uklízečka odhalila své triky, jak zajistit vždy dokonalou čistotu sporáku a trouby. Co říká? -
Menu

Chcete mít doma vždy dokonale naklizeno? Dejte na rady nejzkušenějších. Tato profesionální uklízečka odhalila své triky, jak zajistit vždy dokonalou čistotu sporáku a trouby. Co říká?

Udržet kuchyni v dokonalé čistotě, to je někdy až nadlidský úkol. Není se čemu divit, jelikož v kuchyni se chystají potraviny, jí se tam, stejně jako se zde i denně vaří. Každá hospodyně ví, že úklid této místnosti je celkem pracný. I proto, že zde jsou nečistoty od oleje, různá zašlá špína, mastnota a mnoho dalšího. Jak dokonale umýt sporák a troubu? Nechte se inspirovat od zkušených profesionálních uklízeček, které to zvládají levou zadní.

Čističe z obchodu? Ty nechte v regálech

Každého napadne, že nejlepší možností je sáhnout po nějakém čističi z obchodu. Nutno říci, že to není úplně nejlepší volba. Proč? Jelikož mnoho takových stojí hodně peněz a tak se úklid prodraží. Dále to nedoporučujeme z toho důvodu, že chemie v kuchyni rozhodně není to pravé, jelikož by se mohla dostat do jídla. Třetí důvod je spojený s tím, že ani jejich účinnost není nejlepší. A tak je na místě zkusit něco lepšího. Recept, který bude domácí. Uvidíte, jak se vaše kuchyně bude lesknout.

Co budete potřebovat? jenom 3 věci

Budete překvapeni, že na dokonalé vyčištění vaší kuchyně budete potřebovat pouze tři věci. A o jaké se jedná? Tady je jejich výčet. Až na jednu budete mít vše jistě doma, hned po ruce. Nachystejte si:

  • Vatičky do uší
  • Kartáček na zuby
  • Kapky amoniaku

Jak na samotné čištění?

Zde hraje roli to, zda máte v plánu čistit spíše větší plochy, nebo konkrétní místa. Pokud jde o velké plochy, tak je vhodné smíchat amoniak s trochou vody a dále zubním kartáčkem jezdit po problémových místech, dokud nebudou všechny nečistoty uvolněny. Nemusíte ani nijak tlačit, jelikož sílu amoniaku pocítíte už za chvíle. Když jde o lokální znečištění na hůře dostupných místech, stačí do amoniaku namočit danou tyčinku a už s ní vyčistit konkrétní prostor. I tady budete nadšeni z toho, jak špína doslova mizí před očima.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Tisk
Nezařazené

Vymyslela jak to udělat, aby byla její matka s rakovinou…

Rakovina není nic, po čem bychom toužili. Obrátí život vzhůru nohama a nic už není stejné jako dřív. Život se…
Nezařazené

Máte po holení tyto pupínky? Tohle je důvod jejich vzniku…

Holení částí těla je každodenní součást mnoha lidí. Když se řekne holení, většina z vás si jistě představí muže, kteří si…
Nezařazené

Kamera zaznamenala to, co můj táta dělal se čtyřletým dítětem,…

Žijeme v moderní době, ve které si nemůžeme být nikdy jistí, zda nás někdo sleduje pomocí skryté kamery. Používání skryté kamery…
Nezařazené

Vezměte bobkový list, zapalte ho a nechte ho čtvrt hodiny…

Každý dům má vlastní nejen atmosféru, ale také svou chuť. V nejednom domě voní domácí jídlo, u někoho káva, zatímco u…
Nezařazené

Octomilky, komáři a jiný hmyz zmizí. Stačí sklenička, papírové utěrky…

Víte, co to jsou octomilky? Pokud si často kupujete ovoce a necháváte ho doma v míse delší dobu, je možné, že…
Nezařazené

Tento německý recept na imunitu zabírá stokrát lépe, než prášky.…

Trápí vás ucpané cévy a nevíte, co s tím? Lékaři vám neustále cpou jen samé léky, po kterých je vám spíše…