Chcete vědět, co Vám přinese další měsíc? Zkoukněte horoskop na SRPEN – pro Raky!

Láska a vztahy

Že by byl pro Vás srpen tím nejšťastnějším měsícem v oblasti lásky a vztahů? Takovou pohodu jste už dávno nezažili a bezchybných chvil s partnerem byste si měli patřičně užívat. Jakoby jste znovu našli ztracenou jiskru mezi Vámi a také obyčejná večera je pro Vás jako rande na začátku vztahu. Pozitivní momenty nebudou obcházet ani svobodné dámy, které padnou do oka zámožnějšímu muží, který má celkem čisté úmysly. Rodina Vás možná bude odrazovat od nového vztahu, Vy však danou osobu znáte lépe a navíc se můžete spoléhat na svůj šestý smysl.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Peníze a práce

V práci Vás to už delší dobu nebaví a přemýšlíte o změně zaměstnání. V této oblasti byste se však měli poradit alespoň se dvěma osobami, protože se na problém zpravidla nedíváte ze správného úhlu. Možná jen hledáte nové impulzy a Vaši nechuť by mohly vyléčit i mimopracovní aktivity nebo zajímavé koníčky. Koncem měsíce očekávejte vyšší výdaje na domácnost, se kterými se budete muset poprat. Proto byste měli ušetřené peníze investovat s rozvahou.

Zdraví

Dávejte si pozor na dolní partie a i když je venku teplo, večer se vyhněte posedávání na chladných materiálech. Nachlazení by Vás mohlo potrápit i přes týdne a určitě to není příjemná záležitost. Pokud Vás přemůže zánět močových cest, určitě byste měli dbát o jeho úplné doléčení a i po zmizení bolesti pokračujte v léčení a prevenci. Dopřejte si teplé koupele, vsaďte na bavlněné prádlo a pijte co nejvíce vody a čajů k tomu určených. Nezapomínejte na léčivé brusinky, které Vám s problémem velmi rychle pomohou.