Chcete vědět, co Vám přinese měsíc červen? Zkoukněte horoskop na červen – pro Panny!

Červen 2017 – Panny POZOR!

Láska a vztahy

Ve vztahu by se tento měsíc měli vyskytnout překážky, které jsou zkouškami Vašich citů a pevnosti svazku. Neměli byste polevovat a vztah umístěte na první místo, jinak byste se mohli zamotat do množství konfliktů a výměny názorů. Už koncem měsíce se chmurné mračna rozplynou a s polovičkou si můžete užívat bezstarostné dny plné romantiky. Malé překvapení Vás nestojí mnoho námahy, ani peněz, a partnera jím nesmírně potěšíte. Nezadaným dámám jsou hvězdy nakloněny, takže neváhejte začít nový vztah.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Peníze a práce

Práce Vás bude v tomto měsíci doslova naplňovat a stane se Vaší skutečnou vášní. Náplň práce je pro Vás zajímavou výzvou a vztahy s kolegy jsou na velmi dobré úrovni, takže se v zaměstnání cítíte jako ryba ve vodě. Užívejte si tyto chvíle a energii využijte i na budování dobrých mezilidských vztahů s Vaším okolím. Uprostřed měsíce by měla přijít významná pochvala od Vašeho zaměstnavatele, který Vás považuje za svědomitou zaměstnankyni. Pokud jste si po minulé měsíce utahovali opasek, tento měsíc byste si měli dopřát odměnu, po které již delší dobu toužíte.

Zdraví

V tomto měsíci Vás může náhle překvapit problém s močovými cestami, proto byste měli vsadit na prevenci. Pijte dostatek tekutin a ve Vašem jídelníčku zvyšte obsah brusinek, které jsou skutečným zázrakem z přírodní lékárny. Při vážnějších problémech ihned navštivte lékaře, protože neřešený zánět může vyvolat dlouhodobé problémy a délka léčby se může rapidně prodloužit. Jinak Vás nečekají žádné větší zdravotní problémy a teplé letní dny byste měli využít ke sportování pod širým nebem. Dodá Vám to velkou dávku energie, podepíše se na hezčí postavě a ještě si i užijete množství zábavy.