Chlapci chyběl otec, který odjel na armádní misi. Při zahradničení jej zastoupil vlídný soused!

Když táta se synem řežou dřevo, opravují čerpadlo nebo třeba zahradničí, to jsou chvilky, na které každý kluk rád vzpomíná, a jednoduše patří k dětství. Chlapci rádi kutí, a nejinak je tomu s dospělými, kteří rádi nacházejí ve svých dětech pomocníky. Současně se vždycky všichni skvěle pobaví. Přesně takto si život představuje i malý Brian, jeho táta s ním ale žádná dobrodružství podnikat nemůže, protože odcestoval na armádní misi do Sýrie.

shareably.net

Pohledy přes plot

Brian Kelly se po odjezdu otce cítil naprosto zničený, chodil po zahradě a nudil se, nevěděl, co dělat a jak se zabavit. Neustále pokukoval přes plot k sousedům, kde právě kutil a zahradničil soused. Dean Craven je otcem tří dcer, proto netrvalo dlouho a všiml si malého klučinu, který na něj zírá přes hradbu oddělující vzájemně zahrady. Netrvalo dlouho a nabídl mu, jestli by mu nepomohl se sázením stromků nebo se sekáním trávy. Brian nadšeně souhlasil.

shareably.net

Parťáci ve chvílích volna

Od té doby tvoří Brian s Deanem neochvějnou dvojici, která tráví veškerý volný čas spolu. Na zahradě nebo kolem domu je tolik práce, že vlastně není nikdy hotovo. To ví i Dean, který se snaží do všech aktivit zapojit i malého Briana, aby zapomněl na to, že je jeho otec daleko ve válečném konfliktu. Brian má radost, že může být užitečný, k tomu se ještě mnohému přiučí, proto s Deanem tráví nadšeně každou volnou chvilku.

Čtěte také: Životní lekce od 80letého muže, která vám otevře oči!

shareably.net

Sousedé hvězdami internetu

Děti rády pomáhají v domácnosti a chtějí být užitečné, to je případ i Briana, jehož otec odjel do zahraničí. Přátelství těchto sousedů uchvátilo též sociální sítě, protože jedna z Deanových dcer nafotila několik snímků ze zahrady, kde hrají oba hlavní roli. Úspěch se dostavil okamžitě, protože se začal příspěvek šířit virálně. Mnoho uživatelů také komentuje perfektní přátelství mezi sousedy, které dává naději i pro ostatní komunity.

shareably.net

Zdroj: shareably.net