Chlapci nikdo nepřišel na narozeninovou oslavu, dokud babička nezasáhla!

Narozeniny jsou velkým milníkem pro mnoho z nás. Děti je berou velmi vážně a na svou oslavu se někdy těší o celé měsíce. Smutný okamžik může nastat ve chvíli, kdy na narozeninovou oslavu nikdo nepřijde. Přesně to se stalo jednomu chlapci. Jeho babička se naštěstí rozhodla, že to nenechá být. Udělala jednu jednoduchou věc, ale změnila tím vzpomínky svého vnuka navždy.

Smutné narozeniny malého chlapce

Velmi nepříjemná situace potkala 9letého Geralda Hamiltona. Chlapec seděl u slavnostního stolu v den svých narozenin sám po celé hodiny. Nikdo z pozvaných hostů (mimo rodiny) totiž na jeho oslavu nepřišel. Jeho babička Amelia Lara se rozhodla, že s tím rychle něco udělá. Nechtěla, aby byl její vnuk takhle smutný v den svých narozenin.

https://www.pexels.com/

Okamžitě šla na svůj Facebook a napsala: „Nemůžu se nepodělit o zkušenost. Můj 9letý vnuk je nemocný a má za sebou již 5 operací. A ať se mu kvůli nemoci nedaří ve studiu, je to ten nejmilejší a nejpřátelštější chlapec. Poslali jsme pozvánky 40 jeho spolužákům a jen 12 slíbilo, že přijdou.“ Bohužel ani ti se na oslavu nedostavili.

Čtěte také: Dívka na invalidním vozíku nemohla na výlet. Učitel si poradil

Zásah babičky se vyplatil

Babička volala několika rodičům pozvaných dětí. Jedna maminka jí řekla, že si děti s jejím vnukem nechtějí hrát, protože není normální dítě. Gerald má za sebou několik operací mozku, což ho vyřadilo z kolektivu. Babička to považovala za nespravedlivé a napsala na Facebook další příspěvek. Chtěla nasbírat co nejvíce pozdravů pro vnuka, kterému nikdo nepřišel na oslavu.

https://www.pexels.com/

Uplynula krátká doba a pod příspěvkem se začaly objevovat stovky komentářů. Chlapci přicházely pozdravy z celého světa. Gerald byl neuvěřitelně šťastný, protože tolik blahopřání k narozeninám nikdy nedostal. Konečně se cítil chtěný a potřebný. O pár dnů později chlapci starosta města uspořádal oslavu, protože jeho příběh získal širokou publicitu.

Zdroj: ohlyad-dnya.net.ua