Chlapci se postarali o zarostlý dvorek staré paní

Starší lidé se potýkají s mnoha výzvami. Jakmile žijí sami, mají zdravotní problémy a musí se starat o svůj dům nebo zahradu, může to znamenat velký problém. Sylvia je zdravotně postižená žena a má velké problémy s údržbou svého dvorku. Naštěstí se u ní objevila šestice chlapců, kteří se jí rozhodli pomoci. Něco takového byste asi v dnešní době nečekali, ale laskaví lidé stále chodí mezi námi.

Senioři často bojují s prací kolem domu

Ve čtvrti, kde žena žije, jsou všude krásné a udržované trávníky. Ten její ovšem vypadá úplně jinak. Kvůli svému zdravotnímu stavu a věku se o svůj dvorek nemohla starat. S tímto i dalšími potížemi bojuje mnoho seniorů. Až uvidíte někdy velmi zanedbaný dvorek, zamyslete se nad tím. Je možné, že majitel domu jen fyzicky neschopný udržovat svůj trávník.

Profesionální péče o trávník a dvůr je velmi drahá a důchodci na to nemají finance. Naštěstí existují i skvělí a milí lidé, kteří jim pomáhají zadarmo. Sylvia se za svůj dvorek velmi styděla, ale nedokázala s tím sama nic udělat. Žena měla velké problémy i s běžnými úkoly, takže péče o trávník byla naprosto nad její síly. Naštěstí si toho všimlo několik chlapců.

Čtěte také: Nedaleko velkého paneláku vyrostl zcela netradiční rodinný dům

Naštěstí dobří lidé stále existují

Šest chlapců se domluvilo, přišli k ženě na zahradu a postarali se o její pozemek. „Brečela jsem. Moc si toho vážím. Už nemůžu nic dělat, protože jsem invalida a je mi trapně. Jsem tak šťastná.“ Šest chlapců a jejich mistr posekalo trávník, vyčistili, upravili, shrabali a dali nemovitosti kompletní proměnu. Zanedbaný dvůr byl najednou úplně jiný a žena byla dojatá k slzám.

youtube.com screenshot

Komunita má obrovskou sílu a tato žena se o tom přesvědčila na vlastní kůži. Ve Spojených státech se sousedé o sebe starají a pečují o to, aby se všichni v jejich čtvrti měli dobře. Spojení lidí v komunitách je velmi důležité pro fungování naší společnosti. A je vidět, že dobří lidé stále chodí mezi námi a jsou ochotni pomáhat ostatním z nezištných důvodů.