Chlapec si přát malého sourozence roky, než ho konečně dostal!

Pro mnoho lidí je fotografie šestiletého chlapce, jak drží svého novorozeného sourozence, zcela obyčejná. Pro Mikeyho Marottyho je to splněný sen. Jessica a Micheal se dlouho snažili, aby dokázali splnit touhu svého syna po sourozenci. Vždy se jich ptal, kdy mu dají brášku na hraní. Pár netušil, že to bude trvat dlouho a cesta k úspěchu bude velmi trnitá.

https://mypositiveoutlooks.com/

Dlouholeté přání

Jessica na chlapcova přání vždy odpovídala jen tím, že sourozenec přijde, až na to bude správný čas. Jejich syn vůbec netušil, že se jeho rodiče pilně snaží. Teprve v roce 2016 se konečně ukázal pozitivní výsledek těhotenského testu. O radostnou zprávu se podělili s rodinou a všichni se na nového člena rodiny velmi slyšeli. Bohužel to nevyšlo.

Negativní testy a potrat rodinu ničili

Po 11 týdnech těhotenství Jessica potratila. Mikey o jejím těhotenství nic nevěděl. Manželé byli ale naprosto zničení. Po této smutné události přišlo mnoho měsíců, kdy měla testy neustále negativní. Každý příchod menstruace a každý negativní test je ničil. Asi 8 měsíců po potratu se konečně objevil pozitivní test. A Jessica dítě donosila dostatečně dlouho na to, aby to Mickeymu řekli.

Čtěte také: Fascinující příroda! Tahle sovička dokonce s policistkou komunikuje!

Předčasný porod a pobyt v inkubátoru

Chlapec byl nadšený, že bude velkým bratrem. Jeho malý bratříček se narodil předčasně ve 30. týdnu a 6 dnech. Vážil velmi málo, a proto musel na nějakou dobu do inkubátoru. Mikey bohužel neměl šanci ho vidět, než ho lékaři odnesli na jiné oddělení. Na malého bratra se velmi těšil a nemohl se dočkat, že konečně po letech bude mít sourozence, kterého si tolik přál.

První setkání s bratrem

Malý Jake strávil na JIP celých 62 dnů, než mohl jít domů. Mikey se s ním poprvé setkal osobně, když byl jeho bratrovi asi týden. Byl velmi emotivní a jeho reakce na bratra byla sladká. Pouze rodina dokáže popsat radost, kterou cítil. Dlouho na tento den čekal a nyní si užívá svůj život velkého bratra, který se může konečně starat o menšího sourozence.

Zdroj: mypositiveoutlooks.com