Chlapec v metru dostal lekci, kterou rozhodně potřeboval!

V dnešní době se vedou dlouhé debaty o tom, že se dnešní mládež neumí slušně chovat. Bohužel dnešní příběh je důkazem toho, že některé děti to doopravdy neumí. Každý by měl vědět, jak se chovat na veřejnosti k ostatním lidem. Bez ohledu na věk, pohlaví nebo rasu bychom se všichni měli chovat slušně. Tento chlapec to evidentně nevěděl, ale jeden muž mu dal pořádnou lekci.

en.goodtimes.my

Nepříjemný incident v metru

Isabel jela metrem na Manhattanu v New Yorku, když byla svědkem zvláštní situace. Podělila se o příběh na Twitteru a přidala také krátké video. Mladý chlapec seděl v metru takovým způsobem, že sám zabral dvě sedačky. Na jedné měl tělo a na druhou si odložil nohy. Metro přitom bylo poměrně plné a kolem bylo hodně lidí, kteří museli stát.

Chlapec byl zároveň na telefonu. Hned vedle něj seděla žena, která k němu evidentně patřila. Chlapci ale vůbec nic neřekla. Také ona vypadala, že je ve vlastním světě. Ostatní cestující se na chlapce jen nesouhlasně dívali a v duchu si říkali, že takové chování je nepřípustné. Jeden muž byl unavený z tohoto chování a rozhodl se, že s tím něco udělá.

Čtěte také: Dálniční známka od příštího roku zdraží. Do kdy ji bude možné ještě koupit za 1 500 korun?

en.goodtimes.my

Lekce slušného chování

Jeden muž byl asi unavený ze stání v metru. Přišel k místu, kde měl chlapec nohy a jednoduše si na ně sedl. Na videu je vidět výraz ve tváři mladíka. A je k nezaplacení! Pravděpodobně nemohl uvěřit tomu, že si právě někdo jen tak sedl na jeho nohy. Muž se v klidu posadil a dělal, že se nic neděje. Jako by tam chlapec vůbec nebyl.

en.goodtimes.my

Žena, která seděla vedle něj, přitom neudělala ani neřekla vůbec nic. Tento příspěvek se stal na sociálních sítích virální a uživatelé tleskali tomu, co muž udělal. Nikdo z nás by neměl ustupovat před nezdvořilým chováním. Chlapec dostal pořádnou lekci slušného chování a můžeme jen doufat, že si ji bude pamatovat. Jistě jste se také setkali s lidmi, kteří se ve veřejné dopravě nechovají slušně. A všichni víme, jak otravné to může být.

Zdroj: en.goodtimes.my