Chlapec zachránil život svému otci uprostřed divoké přírody!

Existují zázraky a také lidé, kteří zázraky dělají. V tomto případě se jednalo o velmi špatnou náhodu a velmi statečného chlapce, který dokázal zachránit život svému otci. Charlie Finlayson je teprve 13letý chlapec, ale zázrak již dokázal. V srpnu lezl David Finlayson (52) se svým synem po skalách v horách kolem Lake Ship v Idahu. A téměř tam skončil život aktivního otce.

https://news-place.ru/

Chlapec se o otce staral tři dny bez pomoci!

Otec se synem lezli po skalách pravidelně a byli velmi dobře připraveni na pobyt v přírodě. Vždy se ale může stát něco nečekaného, co změní celý výlet. Ze skály se najednou utrhl kámen a srazil otce dolů. David spadl z desetimetrové výšky a ztratil vědomí. Chlapec naštěstí nezačal panikařit a místo toho se o svého otce velmi dobře postaral.

Nejbližší nemocnice byla 20 kilometrů daleko. Vše záviselo jen na 13letém Charliem. Syn otci vyčistit všechny rány, postavil tábor a zabalil ho do spacáků. Dva dny čekal na pomoc, dával otci jídlo a staral se, aby s ním bylo vše v pořádku. Třetí se rozhodl, že bude muset něco udělat, protože pro ně nikdo nepřijde a nezachrání je sám od sebe.

https://news-place.ru/

Nakonec našel pomoc a zachránil otci život

Otec se synem se rozhodli, že se Charlie musí vydat do 20 kilometrů vzdálené civilizace s 16kilogramovým batohem na zádech a poznámkou od otce. Tam byl popis místa, na kterém ho mohou zachránci najít. Chlapec měl ale velké štěstí, protože po 6 kilometrech potkal skupinu výletníků, kteří mu hodně pomohli.

„Všechno dělal perfektně,“ vzpomíná jeho otec. „Jezdím po horách mnoho let a ten chlapec se ukázal jako špičkový parťák. Můj syn a já jsme měli silné přátelství předtím, ale teď je silné jako žula.“ Díky péči svého syna David přežil velmi děsivý pád uprostřed divoké přírody. Bez něj by byl pravděpodobně po smrti a umíral by po mnoho hodin v bolestech. Tento mladý muž se tak během pár dnů stal obrovským hrdinou pro celou rodinu!

https://news-place.ru/

Zdroj: news-place.ru