Chuck Norris je úžasný herec i manžel. Co udělal pro svou ženu?

Hollywoodský herec, odborník na bojová umění, trenér celebrit a spisovatel, který napsal dva bestsellery podle New York Times. Tohle všechno je Chuck Norris. Většina lidí o něm ale neví, že je také starostlivý a oddaný manžel a otec. S manželkou mají 5 dětí a 13 vnoučat. Ženatý je již 24 let s bývalou modelkou Genou O’Kelley a stále ji bezmezně miluje.

https://pl.newsner.com/

Veřejné projevy lásky jim nevadí

Herec již v minulosti na výroční svatby zveřejňoval fotky s manželkou. Jednou napsal: „Moje láska, můj život, můj nejlepší přítel, můj svět. Miluji tě celým svým srdcem.“ Manželé se i po mnoha letech velmi milují. Není to tak dlouho, co se o svou manželku Norris velmi obával, protože vážně onemocněla.

Vážná nemoc narušila poklidný život milujících manželů

V roce 2013 byla Gena diagnostikovaná s revmatoidní artritidou. Musela proto jít na magnetickou rezonanci, při které se používá kontrastní látka. Jde o běžný postup, ale Gena se toho velmi obávala. Již pár ní po vyšetření se cítila jinak a asi o měsíc později cítila extrémní pálení v celém těle. Bolest pro ni byla nesnesitelná. K tomu se přidaly další příznaky.

Čtěte také: Tragický příběh mladého chlapce, kterého posměch dohnal až sebevraždě

Genin stav se zhoršoval. Objevily se problémy s řečí a třes. Norris okamžitě přerušil svou kariéru a začal se o manželku starat na plný úvazek. Našel dobrého lékaře, který o ni pečoval. Dostala tu nejlepší péči, jakou si můžeme představit. Její manžel celou dobu spal na pohovce vedle ní a dohlížel na její potřeby. Gena si prošla neuvěřitelnou bolestí a mnoha vyšetřeními. Její muž byl stále po jejím boku.

https://pl.newsner.com/

Pár žaloval lékařské společnosti

Norris se rozhodl zažalovat hned několik lékařských společností, které používají kontrastní látku na bázi gadolinia při magnetické rezonanci, kterou dostala i jeho žena. Látka je velmi bezpečná pro zdraví, což dokazuje její zdravotní stav. Naštěstí se postupně zlepšuje a léčba u ní funguje. Společnosti měli zaplatit 10 milionů dolarů jako odškodné, ale v roce 2020 manželé žalobu stáhli.

Zdroj: pl.newsner.com