Chůvička zachytila 10letého chlapce, který pečuje o svého bratra

Gloria McIntoshová je pyšná máma z Ohia, která má doma dva malé chlapce. Masonovi je 10 let, ale dokáže se postarat o svého mladšího bratra jako profík. Chůvička v dětském pokoji do zachytila, když za bratrem přišel ve 3 hodiny ráno a snažil se uspat svého 18měsíčního bratra. V pokoji zůstal 30 minut, než se k němu připojila matka. Tak nádherný vztah mezi sourozenci chce zažít každý rodič.

https://mypositiveoutlooks.com/

Video se stalo virálním

„Dítě se probudilo uprostřed noci,“ napsala Gloria ve svém příspěvku na TikTok. „Slyšela jsem, jak se rozčiluje, a tak jsem se jen podívala na kameru, abych zjistila, jestli znovu usne, a viděla jsem, jak jeho bratr ukazuje nejlepší příklad lásky a trpělivosti.“ Video od té doby obletělo svět a získalo si srdce tisíců lidí z každého koutu světa.

https://mypositiveoutlooks.com/

Mason přišel za Greysonem a nejdříve ho objímal. Vyndal ho z postýlky a snažil se ho zabavit hračkami. Potom mu dokonce četl pohádku, ale nic z toho nefungovalo. Dítě se nechtělo vrátit do postele, nechtělo spát a v jednu chvíli dokonce téměř odešlo z místnosti. Nakonec zkusil Mason jiný přístup. Vrátil chlapce do postýlky a vlezl si za ním. Byl odhodlaný zůstat, dokud bratr znovu neusne.

Čtěte také: Nepříjemný muž v restauraci si vysloužil ostrou reakci servírky

https://mypositiveoutlooks.com/

Citlivý malý chlapec

Gloria viděla na chůvičce, že Greyson pravděpodobně neusne. A rozhodla se Masona vysvobodit. Přišla do pokoje a zeptala se staršího bratra, proč jsi ní nepřišel. „Měli jste velký den a já jsem jen chtěl, abyste si odpočinuli,“ zněla chlapcova odpověď. Jde pouze o 10letého chlapce, ale již teď velmi dobře chápe, jak těžká je pro jeho matku péče o její děti.

https://mypositiveoutlooks.com/

Tohle dítě má rozhodně vysokou emoční inteligenci. Je velmi citlivý a plný soucitu, který se jen tak nevidí. Rodičovství rozhodně není jeho odpovědností, ale rozhodl se matce pomoci, aby si mohla odpočinout. Gloria má celkem šest dětí a byla dojatá, když pro ni Mason udělal tuto nádhernou věc. Je na něj právem hrdá a již ví, že z něj vyroste velmi dobrý a laskavý mladý muž.

Zdroj: mypositiveoutlooks.com