Čínský horoskop na rok 2024. Co vás čeká v roce Dřevěného draka?

Nový čínský rok začíná v sobotu 10. února 2024. Tehdy začne rok Dřevěného draka, na který bychom se měli všichni připravit. Drak je symbolem štěstí, úspěchu, cti, síly a vznešeného charakteru. Díky tomu můžeme všichni očekávat velké události v našich životech. Podívejme se, co vás čeká podle toho, do jakého znamení čínského zvěrokruhu patříte.

Krysa, Buvol, Tygr

Lidé, kteří jsou ve znamení Krysy, tento rok přinese příležitosti i výzvy. Můžete zažít úspěch, ale musíte se vyhýbat zbytečným rizikům. Udržujte vyvážený životní styl a dbejte na své zdraví. Pro Buvola je připraven pozitivní vývoj a bohatý pokrok v kariéře. Vztahy budou na správné vlně. Tygr bude mít dynamický a bohatý rok. Při rozhodování buďte opatrní a vyhýbejte se rizikům.

Zajíc, Drak, Had

Vyrovnaný rok čeká na Zajíce. Kariéra vypadá slibně, ale závist druhých vás může negativně ovlivnit. Důležitá bude relaxace a prohloubení vášně v životě. Draci budou mít rušný rok a hodně pozornosti. Dosáhnout můžete nečekaných úspěchů, když uděláte odvážné kroky. Hadi se budou v tomto roce hodně rozvíjet po všech stránkách. S penězi ale zacházejte opatrně, abyste o ně nepřišli.

Čtěte také: Vyberte číslo a my vám řekneme, co vás čeká v roce 2024!

Kůň, Koza, Opice

Rok draka je pro Koně symbolem důležitých změn. Budete mít hodně příležitostí, přínos peněz a hodně úspěchu. Znamení Kozy čeká hodně energie, vitality a inspirace na koníčky i práci. Ve vztahu najděte způsob, jak vyjádřit svou náklonnost. Pro znamení Opice skrývá rok draka mnoho výzev i příležitostí. Jednejte opatrně, buďte otevření a velmi upřímní ke svému okolí

Kohout, Pes, Vepř

Kohouti se musí věnovat hlavně osobním záležitostem a nastavit si pevné hranice. Buďte trpěliví, pracujte na sobě a využijte dračí energii, která jde vaším směrem. Znamení Psa čeká hodně příslibů a štěstí. Pozitivní energie, štěstí a hojnost ve všech oblastech života vás nemine. Finančně si také polepšíte. Rok draka bude pro znamení Prasete plný pozitivních změn v lásce i kariéře. Přistupujte k lidem diplomaticky a dávejte si pozor na svá játra a ledviny.

Zdroj: filantropikum.com