Co o vás prozradí tvar vašich prstů?

Určité části těla o vás mohou vypovědět mnohé. Jaký jste osobnostní typ? To a mnohem víc o vás poví například tvar a velikost prstů. Mimo jiné se dozvíte, jestli jste dobrý plánovač nebo máte raději akce na poslední chvíli. Prozradí to také, jak jste na tom s láskou a na co byste se měli zaměřit, pokud se chcete zbavit svých zlozvyků.

Máte velký palec u nohy? Možná budete podávat skvělé výkony

Lidé s velkými palci u nohou se mohou výrazně lišit od ostatních. Jsou bystří a mají velkou představivost. Mají dobrou schopnost řešit problémy, a to tak, aby z toho vyšli oni sami nejlépe. Někdy se ale mohou chovat roztěkaně, a když jim něco nevyjde podle plánu, poznáte to na nich.

Máte druhý prst na noze delší než prostředníček? Bude to znamenat, že jste dobrými vůdci, což se bude hodit především v zaměstnání. Najdete řešení v každé situaci. Menší malíček pak ukazuje na to, že jste harmonická a vyrovnaná osobnost, která přemýšlí. Jestli máte prostřední prst delší, budete energičtí a cílevědomí. Úspěšnou osobu můžete poznat právě podle toho, že má výrazný třetí prst.

Jak se pozná člověk, který věnuje čas své rodině?

Pokud máte čtvrtý prst delší a rovnější, můžete si být jistí, že je pro vás důležité pomáhat ostatním, a především své rodině. Máte rádi společenský život a rádi se obklopujete svými přáteli, kterým naprosto důvěřujete. Jestli máte prsteníček křivý, může to znamenat, že máte ve vztazích potíže, a to nejen v romantických, ale také v rodinných. Menší prst pak může znamenat, že jste duchem pořád svobodní.

Máte malý malíček? Možná už napořád zůstanete malým dítěte. Bezstarostný a nevinný život může být vaší devízou. Jste kreativní, máte stále nové nápady a dětské kouzlo ve vás prostě pořád je. Nedokážete ublížit ostatním, to ale znamená, že jste většinu času naivní a nechcete nést žádnou odpovědnost.

Nohu můžete mít také různé širokou. Širší nohy znamenají, že je člověk pořád v pohybu. Neumí si odpočinout, ale musí se zaměřit především na relaxaci, aby zase mohl fungovat v práci. Naopak lidé, kteří mají úzkou nohu, patří mezi klidné osoby, které mají rádi opakující se činnosti. Nemají ale rádi nudu a nebojí se odstěhovat kvůli tomu, aby zažili něco nového. Potřebují rozmanitost. Znáte někoho, kdo má takový typ nohy? Vyzkoušejte, jestli popis k dané osobně sedí.