Co o vás prozradí způsob sedu na židli? Budete překvapeni!

Říká se tomu řeč těla nebo také nonverbální komunikace. Jedná se o důležitý prvek sociální komunikace a často vyjadřuje více než samotná slova. Neslovní vyjadřování poukazuje na vztahy k ostatním nebo různé emoce. Podle odborníků je možné z držení těla a gest vyvodit způsob života dotyčné osoby nebo dovtípit se některých důležitých událostí z minulosti. Mnozí totiž o určitých tématech nemluví, přesto svým postojem sdělují pravdu, která se obvykle může týkat i osoby, se kterou právě hovoří. Co vyjadřuje například oblíbená poloha, ve které sedíte? Odhalte o sobě a svých nejbližších více.

https://storytohear.com/

Pozice A: Špičkami palců k sobě

Rozkročené nohy s chodidly směřovanými k sobě značí kreativitu a charisma. Lidé, kteří si tak rádi sedají, jsou spontánní, mají své osobité kouzlo a život se jim jeví jako jedno velké dobrodružství. V partnerských vztazích bývají nestálí.

Pozice B: Noha přes nohu

Tímto způsobem sedávají snílci, kteří mívají hlavu v oblacích. Tito lidé jsou empatičtí, nedávají navenek své emoce a jsou výtečnými parťáky a posluchači.

Čtěte také: Tyto návyky vypadají jaké správné. Ve skutečnosti si jimi jenom obližujeme

Pozice C: Rozkročené nohy s patami u sebe

Zůstat v klidu? Tak to pro tyhle lidi rozhodně není snadné, protože milují chaos, více mluví a méně přemýšlí. Vztahy mívají nestálé, protože do nich vrhají po hlavě, přitom je jejich zájem jen dočasný.

Pozice D: Kolena u sebe

Pro lidi, kteří sedí s nohama a koleny u sebe, je typická důslednost. Jedná se o racionální bytosti s vysokou inteligencí, povětšinou konzervativního rázu. Roli u nich hraje čest a mají rádi klid. Neumí příliš vyjadřovat emoce.

Pozice E: Nohy do boku

Ambice. To lidi, kteří si sedávají elegantně s nohama u sebe, které staví do boku, symbolizuje. Touží dosáhnout svých cílů stůj co stůj, patří mezi velké perfekcionisty, což je vidět u vzhledu a výběru oblečení. Občas trošku přehlíží ostatní, protože si chtějí splnit své sny.

Zdroj: storytohear.com