Co předpověděla Baba Vanga pro rok 2024?

Slavná jasnovidka Baba Vanga se vždy dokázala postarat o pořádný rozruch. Její předpovědi do budoucnosti jsou mnohdy velmi přesné, zatímco jindy se nevyplní. Na rok 2024 také dala mnoho předpovědí, které se mohou a nemusí vyplnit. Jedna z nich už se ovšem vyplnila, což nepředpovídá nic dobrého. Pojďme se podívat, co si pro nás Baba Vanga připravila na letošní rok.

Hospodářská krize

Baba Vanga řekla, že budeme letos čelit velké hospodářské krizi. Ve Spojených státech i v jiných zemích se lidé potýkají s obrovskými finančními problémy. Ekonomika je ve velmi špatném stavu, zatímco ceny neustále rostou. Ve špatné situaci je také Velká Británie nebo Japonsko. Doufejme, že se tato předpověď zlomí a přijdou pro nás všechny lepší časy.

sosialnytt.com

Terorismus a přírodní katastrofy

Jasnovidka varovala také před teroristickou aktivitou v Evropě. Podle ní se chystají velké změny a přichází riziko biologických zbraní. O těch už se mluví několik let, ale nyní možná dojde na nejhorší. Klimatické změny ovlivňují váš svět již mnoho let, ale v posledních letech Baba Vanga i Nostradamus předpovídají mnohem horší přírodní katastrofy než kdykoli předtím.

Kybernetické útoky a atentát na Putina

Není žádným překvapením, že se jasnovidka zmínila také o kybernetických útocích. Očekávat můžeme nejen útoky na banky, ale také na elektrické sítě a čističky vod. To ovlivní život každého z nás. Objevilo se také proroctví o atentátu na hlavu Ruska. Podle Baby Vangy se o atentát pokusí jeden z jeho krajanů. Neřekla ovšem, jestli bude úspěšný nebo ne.

Shutterstock

Kvantové počítání a zdravotnictví

Nakonec mluvila také o něčem pozitivním. Průlom by měl nastat v kvantovém počítání i zdravotnictví. Technologický svět by se mohl otřást v základech a přijít s revolučním nápadem. Stejně tak by se podle ní mělo hodně posunout objevení léku na rakovinu. Můžeme jen doufat, že tato proroctví se vyplní.

Zdroj: sosialnytt.com