Co prozrazuje tvar nosu o vaší osobnosti? Podívejte se sami

Na první pohled to může vypadat trochu podivně, ale nos o vás může hodně prozradit. Podívejte se na několik typů nosů. Jistě mezi nimi najdete také ten svůj. A během chvilky budete vědět, jak působíte na ostatní lidi podle toho, jaký tvar nosu máte. Navíc se o sobě můžete dozvědět něco nového. Pusťte se do toho!

Nubian a řecký nos

Lidé s dlouhým nosem jsou velmi zvědaví, pozitivní a sympatičtí. Vždy se snaží potěšit ostatní a rádi hledají řešení na problémy. Řecký nos patří umělcům. Tito lidé nechtějí být ve středu pozornosti. Můžete se na ně ale spolehnout, protože jsou neuvěřitelně věrní a praktičtí. Bývají velmi uzavření, takže se vám pravděpodobně nebudou svěřovat se svými problémy.

Ptačí zobák nebo obloukový nos

Nos ve tvaru tzv. skoby nebo ptačího zobáku přináší svým nositelům tvůrčí a obětavou osobnost. Rádi riskují, když je to může dostat mnohem blíže k jejich cílům. Obloukový nos do špičky mají lidé, kteří oplývají úžasnými organizačními schopnostmi. Tito jedinci jsou velmi odhodlaní a pro dosažení svých cílů udělají cokoli.

Čtěte také: Nostradamova předpověď pro rok 2022 je hodně ponurá

Knoflík nebo rovný nos

Malý nos ve tvaru knoflíčku má velmi zajímavá sorta lidí. Rozhodnutí dělají velmi spontánně, ale zároveň se rádi pouští do podnikání. To nemusí být dobrá kombinace, ale většinou se jim dostane přesně toho, po čem touží. Lidé s rovným nosem mají velmi silný charakter, hodně vášně a temperamentu. Většinou se spojuje s lidmi z Asie.

Konkávní nebo křivý nos

Konkávní nos je vydutý s kostí do oblouku. Jestli máte tento jedinečný nos, jste velmi velkorysí a rádi pomáháte ostatním. V některých případech to pro vás není dobré, ale nemůžete si pomoci. Lidé s křivým nosem mají velmi hravou a milující povahu. Díky tomu jsou z nich skvělí přátelé i partneři, protože dokáží dokonale naslouchat. Jaký z těchto nosů patří vám a odráží vaši osobnost?