Co se děje ve StarDance? Po Chlopčíkovi odchází Marek Zelinka. Co Eben a Kostková?

Taneční soutěž StarDance se ocitá ve velkých turbulencích, které vyvolávají obavy mezi fanoušky. Nelítostná čistka, která se odehrává v rámci soutěže, má velký dopad na známé tváře, které s projektem byly dlouhodobě spojené. Nedávno došlo k odchodu porotce Zdeňka Chlopčíka a nyní se situace komplikuje ještě více. Tanečník Marek Zelinka ohlásil svůj odchod z důvodu osobního rozhodnutí. Moderátoři Marek Eben a Tereza Kostková se ocitají ve středu pozornosti, a obavy o jejich budoucnost ve StarDance se stupňují.

View this post on Instagram

A post shared by StarDance (@stardancecz)

Odchod Marka Zelinky

Další kdo oznámil svůj odchod ze soutěže je Marek Zelinka, bývalý soutěžící a současný choreograf ve StarDance. Tato zpráva vyvolala mezi fanoušky velký ohlas a rozpoutala diskuse o budoucnosti soutěže. Marek Zelinka se v soutěži představil s herečkou Marií Doležalovou a spolu založili i rodinu. Marek Zelinka v rozhovoru pro Blesk uvedl: „Je to moje rozhodnutí. Ale nechci to dál komentovat, abych zbytečně neztěžoval nástup někomu, kdo tam bude letos na podzim po mně.

Čtěte také: Žena nemůže mít vlastní děti, ale její nevlastní dcera ji za matku považuje

Instagram, Marek Zelinka vpravo

Obavy o Marka Ebena

Moderátor Marek Eben je jednou z klíčových osobností soutěže StarDance. Jeho charismatický projev a vtipné komentáře si získaly srdce diváků. Nicméně nedávná kontroverzní poznámka, kterou vyslovil o vítězce poslední řady Dariji Pavlovičové, vyvolala na sociálních sítích rozhořčení a kritiku. Někteří lidé označili jeho poznámku za sexistickou. Tato situace vyvolává obavy o jeho budoucnost ve StarDance a o to, jak bude muset být opatrný s tím, co říká během živých přenosů.

Strach o Terezu Kostkovou

Moderátorka Tereza Kostková je velmi oblíbenou tváří soutěže StarDance. Její přirozenost a sympatický projev získaly diváky po celé České republice. Nicméně její nedávné vyjádření, ve kterém naznačila, že soutěž nemůže trvat do nekonečna, taktéž vyvolalo obavy.

View this post on Instagram

A post shared by Tereza Kostková (@terakost)

Budoucnost StarDance

Situace ve StarDance je v současnosti velmi nestabilní. Odchody klíčových osobností soutěže a kontroverzní vyjádření vyvolávají otázky o budoucnosti soutěže. Fanoušci se obávají, zda bude soutěž schopna udržet svou popularitu a kvalitu bez důležitých tváří, které ji dlouhodobě reprezentovaly. Napětí a spekulace se stupňují a je jen otázkou času, jak celá situace ovlivní další průběh soutěže StarDance.

Zdroj: Ahaonline.cz