Co se stalo po chvíli po smrti královny Alžběty II.?

Ve věku 96 let a 70 let na trůnu zemřela královna Alžběta II., královna Velké Británie. Po jejím úmrtí se před Buckinghamským palácem shromáždily obrovské davy lidí, kteří přišli vzdát své královně čest a rozloučili se s ní. Smrt oznámil Buckinghamský palác 8. září 2022 v 19:30 místního času. Královna zemřela v klidu obklopena svou rodinou, ale události, které se staly potom, vám vyrazí dech.

Dvojitá duha

Krátce po zprávě o královnině úmrtí si několik lidí všimlo velmi zvláštní věci na obloze. Přímo nad Buckinghamským palácem se objevila dvojitá duha. Místní obyvatelé viděli (a mnoho z nich vyfotilo) klasickou duhu, nad kterou se nacházela ještě jedna, která byla méně znatelná. Tento jev se přitom nacházel přímo u Buckinghamským palácem.

https://www.tudasfaja.com/

Dvojitá duha je velmi vzácným fenoménem, který se příliš často neukazuje. Podle buddhistů se to považuje za velké znamení. Mnohdy se věří, že se dvojitá duha objevuje ve chvíli, kdy ze světa odejde duchovní člověk a představuje transcendenci z pozemské na nadpozemskou rovinu. To zajisté pro královnu platí, a proto je možné, že se se svými lidmi loučila tímto způsobem.

https://www.tudasfaja.com/

Mrak ve tvaru tváře královny Alžběty II.

Duha ale není jediná podivná věc, která se po smrti královny stala. Žena jela autem na cestě domů z práce a na nebi uviděla znamení. Na první pohled se podobalo královně, i s jejím typickým kloboukem na hlavě. Mraky na obloze vytvořili obraz, který byl královně opravdu hodně podobný. Stalo se to také krátce po jejím úmrtí, takže se jistě nemůže jednat o náhodu.

https://www.tudasfaja.com/

Žena mraky vyfotila a zveřejnila na svém facebookovém profilu, takže se o tom můžete přesvědčit sami. Na mraky ženu upozornila její malá dcera, se kterou jela v autě. Dokonce i malé dítě poznalo v mracích svou milovanou královnu, která se odebrala na věčný odpočinek. Co si o těchto znameních myslíte vy? Jde o vyobrazení královny Alžběty II.?

Zdroj: tudasfaja.com