Co se stane, když obrovský vlk naváže oční kontakt se ženou?

Vlci jsou ohromující a obrovská zvířata. Mnoho lidí fascinují. I přesto, že k nim psi mají velmi blízko, vlci jsou zcela odlišná stvoření. Jejich velikost dokáže vyrazit dech a nikdo z nás by se s nimi nechtěli potkat ve volné přírodě. Existuje ale místo, kde jsou vlci a lidé přáteli. Lidé se zde totiž starají o jejich zdraví a pohodlí. A vlci jsou jim za to vděční.

Přírodní rezervace pro vlky

Colorado Wolf and Wildlife Center je zvířecí útočiště, kde jsou všichni vlci v bezpečí. Nemusí se obávat, že budou hlady nebo jim někdo ublíží. Místní zaměstnanci navíc mají vzácný luxus, protože se každý den nachází v přítomnosti těchto fascinujících zvířat. Každý den se jim může naskytnout jedinečná příležitost, protože tato zvířata pozorují a starají se o ně.

https://asdj.in/

Setkání s vlky

Místní zaměstnanci se mohou s vlky také pomazlit. Jednou z vlčic je Kekoa, což v havajštině znamená „odvážná“. Narodila se v přírodní rezervaci, takže s lidmi vyrůstala od narození. Je obrovská, ale také velmi něžná. A velmi ráda tráví čas hlavně s jednou ženou jménem Danielle. Jejich přátelství vzbudilo zájem mnoha lidí na sociálních sítích.

Čtěte také: Zachránění psi, kteří dostali novou šanci na přežití. Podívejte se na jejich foto před a po záchraně!

Danielle totiž může klidně přijít k obří vlčici a podrbat ji za uchem. To není všechno. Kekoa ji na první pohled velmi miluje. Jakmile jsou spolu, vypadají jako nejlepší kamarádky. Tato vlčice má velmi laskavou a přístupnou povahu, i když váží 52 kg a je 2 metry vysoká, když někomu položí tlapy na ramena. Danielle je oproti ní velmi drobná, ale přesto se mají velmi rády.

https://asdj.in/

Oční kontakt s divokým zvířetem

Kekoa je stále divoké zvíře, kterému byste se normálně neměli podívat do očí. Jakmile se ale setká očima s Danielle, stane se něco krásného. Nejdříve ji začne olizovat, podá jí tlapu a nakonec se svalí na zem a dá všechny čtyři nohy do vzduchu. Jen čeká, až ji Danielle bude drbat na břiše jako malé štěně. Taková krotkost a oddanost člověku se u divokého zvířete nevidí často.

Zdroj: asdj.in