Co vidíte na obrázku jako první? Vaše odpověď vám řekne, v jaké fázi vašeho života se právě nacházíte!

Co vidíš na obrázku úplně jako první? Podle toho, co si vyberete za odpověď, vám to řekne, v jaké fázi života se nyní nacházíte. Každá fáze našeho překrásného života je ve všem naprosto jiná, jediné, co zůstává stejné je to, že je to stále naše fáze života. Měli bychom si vážit každého okamžiku, který se zrovna děje, poněvadž svět je krásné místo, a protože je tak rozmanitý.

Jak to funguje?

Podívejte se na obrázek a bez přemýšlení si řekněte, co na něm vidíte jako první. Právě ten obrázek, který uzříte nejdříve, vám řekne a vlastně možná i odkryje mnohé o vaší současné životní situaci. Na tomto obrázku můžete zpozorovat hned čtyři další obrázky. A to:

  • Dva staří lidé, kteří se na sebe dívají
  • Kytarista s kloboukem a žena držící na hlavě vázu
  • Velký žlutý pohár
  • Žena v opuštěné budově

Pokud uvidíte všechny je to skvělé, avšak platí pouze ten, co uvidíte jako první, protože právě ten vám řekne nejvíce o vaší nynější fázi života. Každý z těchto obrázků skrývá jiné odhalení vaší současné životní fáze.

Čtěte také: Detoxikační koupel umí eliminovat toxiny i přispět k psychické pohodě

Co jsi viděl první?

Pokud jste jako první viděli dva staré lidi, kteří se sobě navzájem dívají do očí, pak pro vás toto období nebylo vůbec lehké, ba naopak bylo docela obtížné, avšak už je to naštěstí u konce. Může u vás nastat pocit, že si konečně můžete ulevit a mít klid. Jste velmi zvláštní osobnost, vždy se na věci snažíte dívat velmi hluboce a milujete, když můžete být o samotě. Pokud jste viděli druhou z možností, procházíte zrovna docela stresujícím obdobím. Jste unavení a vyčerpaní, staráte se pouze o racionální svět, který vám právě teď není úplně jasný. Jestliže jste viděli žlutý pohár, jste plni energie, milujete svůj život a všude se cítíte velmi dobře a jste spokojení. Vše vám vychází. Pokud jste viděli poslední možnost, jste ve svém živlu. Na věci se díváte spíše zvenčí, nezasahujete do nich, ale jen o nich přemýšlíte.