Čtyři mladí muži zachránili dívku před utopením!

Slunný stát Missouri ve Spojených státech mohl zažít opravdovou tragédii, kdyby nebylo čtyř mladých, statečných mužů. Byl obyčejný den v Jackson City Park, kde si řada lidí užívala krásné počasí. Bohužel pro jednu dívku tento den mohl být poslední. Málem se tam totiž utopila. Voda v potoce po vydatných deštích vytvořila silný proud, do kterého se dívka chytila.

https://www.viralomania.com/

Tragédie se mohla stát během chvilky

Opodál se chladili ve vodě čtyři mladíci. Najednou si všimli, že dívka zmizela. „Všichni jsme byli v parku. Pršelo, voda byla výše přes most a my jsme plavali, hráli si a užívali si. Byla tam malá holčička, která náhle zmizela, a všichni jsme se divili, kam se poděla,“ řekl Aiden Kyla, který jako první zjistil, že dívka najednou ve vodě zmizela. Silný proud se zmocnil těla malé holčičky a táhl ji rychle pryč od všech ostatních. Aiden ihned zavolal na kamaráda a pustili se do záchrany.

https://www.viralomania.com/

Záchranná akce mladých mužů

Aiden a Isaiah Randol se snažili dívku zachránit. „Nechal se unést proudem, tak jsem skočil dovnitř a chytil ji za ruku. Pracovali jsme společně, použili jsme všechny síly. Pak skočili do vody i další dva chlapci, aby dokázali čelit intenzivnímu proudu a pomohli dívku zachránit,“ řekl Isaiah. Chlapcům se po chvíli podařilo dívku vytáhnout ze silného proudu a dostat ji na pevnou zem. V tu chvíli se ulevilo nejen chlapcům a holčičce, ale také jejím vyděšeným rodičům.

Čtěte také: Vzpomínáte, kdy naposled opravdu sněžilo a jaké to bylo?

https://www.viralomania.com/

Odměna pro statečné chlapce

Rodiče dívky byli velmi vděční. Shodou okolností se jedná o majitele místní hamburgerové restaurace a rozhodli se chlapce pořádně odměnit. Všichni čtyři mohou chodit do Kennyho hamburgeru a dát si jídlo zadarmo, a to navždy. Žádná částka peněz podle rodiny nemůže ocenit to, co pro ně udělali. Proto si u nich mohou dát vždy jídlo zadarmo a samozřejmě chlapci také získali řádnou čest za své hrdinství. Stejnou věc by totiž každý člověk rozhodně neudělal.

Zdroj: viralomania.com