Dědeček trpící Alzheimerem zázračně vyléčen

Alzheimerova choroba patří mezi nemoci, které jsou postrachem především starších lidí, ale nevyhýbá se ani mladším ročníkům. Pro mnoho rodin jsou příbuzní, kteří mají Alzheimerovu chorobu, velkou přítěží, postupně se totiž dostávají do stavu, kdy je nepoznávají, ztrácejí schopnost komunikovat nebo si dokonce pamatují čím dál míň.

Ve Švédsku je více než 100 000 nemocných Alzheimerem

Naštěstí jsou způsob, které mohou nemocným ušetřit spoustu problémů. Většinou nemocní lidé nepoznají své příbuzné, snadno se dostanou do stavu, kdy je nic nebaví a celé dny pak jen koukají z okna. Existuje naštěstí způsoby, kterými jim můžete život usnadnit, protože jen ve Švédsku existuje více než 100 000 nemocných. Stejný případ byl také v rodině Sheely, které onemocněl dědeček.

Jeho vnučka mu každý den připomíná, co pro ni znamená a snaží se, aby na ni nikdy nezapomněl. Co mu ale skutečně dělá velmi dobře, je hra na klavír. Při její se téměř stane zázrak a když zveřejnila své video na internet, strhla se lavina úžasných komentářů, ve kterých si můžete přečíst, že video je velmi dojemné a mnoha lidem vstoupily slzy do očí.

Čtěte také: Syn Žilkové a bratr Agáty Vincent podává šokující zpověď! Histerie, řev a kolotočáři!

Alzheimer se může objevit už ve 35 letech

Člověk, který trpí takovou nemocí, postupně přestává vnímat okolní svět a nepoznává své příbuzné, které miloval. Sheela ale vymyslela geniální způsob, jak se svému dědečkovi neustále připomínat. Nehodlala se vzdát, a proto s ním trávila každou volnou chvíli. Svůj hudební talent pak využívala k tomu, aby svého dědečka potěšila. Starý muž byl pokaždé nadšený, uklidní se a nakonec usne.

Klavír má tak spojený se svou vnučkou. Dědečkovi je již 93 let a nepamatuje si jméno své vnučky ani kdo vlastně je. Ale společně mohou prožívat krásné chvíle právě díky její hře na klavír, kterou stařeček miluje. Uživatelé internetu, kteří viděli video, jsou nadšení a svěřili se, že je to velmi dojalo. Ne každý zvládne být s nemocným v blízkosti a přitom vědět, že ho nepozná.