Dejte si tuto potravinu a uvidíte, co se s vámi stane do 24 hodin. Budete překvapeni tím, jaké má účinky. O jaký přírodní zázrak jde a kolik ho musíte sníst? Podívejte se a prospějte svému zdraví

Tato potravina má velmi zajímavou přezdívku. Označuje se jako přírodní antibiotikum a díky tomu dokáže velmi prospět lidskému zdraví. Může se jednat o náhradu tam, kde lidé nechtějí užívat léky plné chemie, nebo tam, kde jiná pomoc nezabrala. O jakou potravinu se jedná? Jde o obyčejný česnek. Kdo začne s jeho konzumací, může pocítit jeho zdravotní účinky už za pouhých 24 hodin od konzumace. Takto silná jeho síla je. A co vše umí? To vám prozradíme.

Možností konzumace jsou různorodé

Je řada možností, jak ho do těla dostat. Může to být i v syrovém stavu, což pochopitelně většina lidí odmítne. Proto není problém přidávat ho do jídla, nebo jeho zápach a štiplavou chuť eliminovat. A jak? Stačí ho tepelně upravit. Můžete ho povařit, můžete ho upéct v troubě, nebo ho nasucho upravit na pánvi. Poté bude bez problémů poživatelný a jeho síla v něm zůstane. A co se stane, když se dostane do vašeho těla?

1 hodina po konzumaci

Česnek je v žaludku, kde se postupně zpracovává tak, jako jakákoliv jiná potravina. Tělo se ho snaží rozmělnit a v tu chvíli se z něho začínají postupně uvolňovat všechny důležité látky, které se v něm nacházejí.

Čtěte také: Připravte si tuto dokonalou přílohu! Jde o gratinované brambory, které okouzlí i ty nejlepší kuchaře!

2 – 4 hodiny po konzumaci

Už přichází na řadu jeho prvotní síla. V tuto chvíli dokáže bojovat především proti volným radikálům a tak umí eliminovat všechny nežádoucí buňky, stejně jako dokáže cílit i na ty, které mohou eventuelně způsobovat rakovinu.

4 – 6 hodin po konzumaci

V danou dobu dokáže česnek efektivně odstraňovat různé tukové nebo jiné usazeniny v těle, stejně jako se stará o to, aby bylo v organismu regulováno množství vody.

6 – 7 hodin po konzumaci

V tento čas se naplno rozjíždějí látky, které mají velkou sílu v boji proti bakteriím. Právě při této fázi doznává česnek svého názvu, kterým je přírodní antibiotikum.

8 – 10 hodin po konzumaci

V tuto dobu dokáže působit preventivně a využívá svou sílu k tomu, aby zastavil nežádoucí oxidaci v buňkách. Ty budou zdravější a lidské tělo tak bude fungovat přesně podle představ.

10 – 24 hodin po konzumaci

V tuto nejdelší dobu už česnek realizuje veškeré očistné procesy v lidském těle. Jde o mnoho hodin a tak je očista organismu opravdu důkladná. Postará se o to, aby z něho mizely nežádoucí látky a bakterie.

Více než 24 hodin po konzumaci

Ani po této době neztratí účinnost. Nutno ale říci, že ta se postupně snižuje. Je proto vhodné dát si 3 – 6 stroužků česneku vždy jednou za 24 hodin. Ideálně večer. První výsledky budou patrné už druhý den. Po týdnu uvidíte, že je tato potravina absolutním zázrakem, co se lidského zdraví týče.