Dejte si tuto potravinu a uvidíte, co se s vámi stane do 24 hodin. Budete překvapeni tím, jaké má účinky. O jaký přírodní zázrak jde a kolik ho musíte sníst? Podívejte se a prospějte svému zdraví -
Menu

Dejte si tuto potravinu a uvidíte, co se s vámi stane do 24 hodin. Budete překvapeni tím, jaké má účinky. O jaký přírodní zázrak jde a kolik ho musíte sníst? Podívejte se a prospějte svému zdraví

Tato potravina má velmi zajímavou přezdívku. Označuje se jako přírodní antibiotikum a díky tomu dokáže velmi prospět lidskému zdraví. Může se jednat o náhradu tam, kde lidé nechtějí užívat léky plné chemie, nebo tam, kde jiná pomoc nezabrala. O jakou potravinu se jedná? Jde o obyčejný česnek. Kdo začne s jeho konzumací, může pocítit jeho zdravotní účinky už za pouhých 24 hodin od konzumace. Takto silná jeho síla je. A co vše umí? To vám prozradíme.

Možností konzumace jsou různorodé

Je řada možností, jak ho do těla dostat. Může to být i v syrovém stavu, což pochopitelně většina lidí odmítne. Proto není problém přidávat ho do jídla, nebo jeho zápach a štiplavou chuť eliminovat. A jak? Stačí ho tepelně upravit. Můžete ho povařit, můžete ho upéct v troubě, nebo ho nasucho upravit na pánvi. Poté bude bez problémů poživatelný a jeho síla v něm zůstane. A co se stane, když se dostane do vašeho těla?

1 hodina po konzumaci

Česnek je v žaludku, kde se postupně zpracovává tak, jako jakákoliv jiná potravina. Tělo se ho snaží rozmělnit a v tu chvíli se z něho začínají postupně uvolňovat všechny důležité látky, které se v něm nacházejí.

2 – 4 hodiny po konzumaci

Už přichází na řadu jeho prvotní síla. V tuto chvíli dokáže bojovat především proti volným radikálům a tak umí eliminovat všechny nežádoucí buňky, stejně jako dokáže cílit i na ty, které mohou eventuelně způsobovat rakovinu.

4 – 6 hodin po konzumaci

V danou dobu dokáže česnek efektivně odstraňovat různé tukové nebo jiné usazeniny v těle, stejně jako se stará o to, aby bylo v organismu regulováno množství vody.

6 – 7 hodin po konzumaci

V tento čas se naplno rozjíždějí látky, které mají velkou sílu v boji proti bakteriím. Právě při této fázi doznává česnek svého názvu, kterým je přírodní antibiotikum.

8 – 10 hodin po konzumaci

V tuto dobu dokáže působit preventivně a využívá svou sílu k tomu, aby zastavil nežádoucí oxidaci v buňkách. Ty budou zdravější a lidské tělo tak bude fungovat přesně podle představ.

10 – 24 hodin po konzumaci

V tuto nejdelší dobu už česnek realizuje veškeré očistné procesy v lidském těle. Jde o mnoho hodin a tak je očista organismu opravdu důkladná. Postará se o to, aby z něho mizely nežádoucí látky a bakterie.

Více než 24 hodin po konzumaci

Ani po této době neztratí účinnost. Nutno ale říci, že ta se postupně snižuje. Je proto vhodné dát si 3 – 6 stroužků česneku vždy jednou za 24 hodin. Ideálně večer. První výsledky budou patrné už druhý den. Po týdnu uvidíte, že je tato potravina absolutním zázrakem, co se lidského zdraví týče.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZDRAVÍ

Ihned si prohlédněte svou kůži a zkontrolujte, zda na něm…

Kůže je největším orgánem našeho těla. Proto je dobré ji pečlivě sledovat a jakékoliv změny reflektovat a nebrat je na…
ZDRAVÍ

Neuvěřitelné se stalo skutečností. Vrtačky se už bát nemusíte, zubní…

Možná se v následujícím také poznáte. Sedíte v čekárně před ordinací zubního lékaře a v ruce žmouláte čistý kapesník. Za…
ZDRAVÍ

Vyhazujete pecky z meruněk? Až si přečtete toho, už to…

Meruňky chutnají prostě výborně – není proto divu, že se z tohoto oblíbeného ovoce vyrábějí přesnídávky, džemy, marmelády i kompoty. Meruňky…
ZDRAVÍ

Šokující přiznání lékařů! Chtěli vydělávat velké peníze a tak začali…

Dnešní svět je plný překvapení a informací, které mohou mnohdy vzbudit opravdu velký poprask. Vzbudí poprask o to větší, když…
ZDRAVÍ

Dejte na rady odborníků a dejte si každý den hned…

Možná ani nevíte, jak blahodárné účinky má voda, kterou vypijete hned po ránu. V poslední době se pití vody stává čím…
ZDRAVÍ

Mobilní telefon má dnes každý. Málokdo tuší, jak vám může…

Možná vůbec nevíte, jak zařízení, které nosíme neustále u sebe může ohrožovat váš zdravotní stav. Podle americké výzkumnice doktorky Devry…