Víte, co vás charakterizuje? Nebo co charakterizuje vašeho blízkého či milovaného? Numerologie vám to prozradí. Stačí vědět den v měsíci, kdy se dotyčný narodil. Taková čísla mají v našem životě obrovský smysl.

První den v měsíci

Tohoto člověka specifikují vůdčí schopnosti. Má jistě silnou vůli, dokáže motivovat a přesnost je silná stránka dotyčného. Jste citliví, ale i naivní v lásce. Je na vás spoleh a vaši blízcí si vás váží.

Druhý až čtvrtý den

Lidé narození v těchto dnech jsou energetičtí, veselí, jsou vedeni svými emocemi. Člověk narozený druhý den v měsíci je více citliví než ti ostatní. Mohou být také více náladoví a náchylní k melancholii. Na venek mohou vypadat uvolnění, ale ve skutečnosti jsou vnitřně napjatí a mnohdy až ve stresu. Lidé narození ve třetím dni jsou stabilní a z celého srdce dokáží milovat. Lidé narození čtvrtý den mohou být v lásce zpočátku mírně chladní, ale po čase své srdce otevřou.

Pátý až sedmý den

Především lidé narození pátý den milují volnost a udělají vše pro to, aby ji měli. Jsou laskaví a otevření. Milují cestování. Lidé narození šestý den usilují o to, aby žili v harmonii. Jsou soucitní a ochotní. Mnohdy jsou ale zaujatí a nevidí, že dělají chyby. Poté si ji nepřipustí. Potřebují něžného a citlivého partnera. Lidé narození sedmý den jsou více mystičtí a duchovní, nesnáší kritiku a jsou přecitlivělí. 

Osmý až desátý den

Mají dobré srdce a jejich úsudek je hodnotný. Jedná se také o vůdčí schopnosti. Jsou spolehliví a potřebují partnera, který je bezpodmínečně miluje a také to dokáže řádně ukázat. Záleží jim na ostatních, ale někdy dokáží lpět pouze na svém tvrzení. Člověk narozený devátý den dokáže milovat tak silně až to pro mnohé může být odrazující. Lidé narození desátý den jsou plní energie, jsou odolní vůči stresu a jsou nezávislí. Uvnitř ale trpí nejistotou, což jim mírně snižuje sebevědomí. Když se zamilují, jsou romantičtí.

Jedenáctý až třináctý den

Jsou to idealisté, snílci, kreativci s vysokým temperamentem. Dokáží spolupracovat a nechají si poradit. Jsou ve vztahu vášniví, pozorní a věrní. Lidé narození dvanáctý den jsou také kreativní, touží po znalostech a z toho důvodů rozdělají mnoho projektů naráz, ale většinu z nich nedokončí. Snadno se zamilují, ale zavážou se jen tehdy, pokud vědí, že je vztah vážný. Narození třináctého jsou dobří v organizování, dirigují a stanovují cíle, které musí dosáhnout. Jsou důvěryhodní a dokáží hodně milovat.

Čtrnáctý až osmnáctý den

Nápadití a snílci. Zajímají se o novinky a rádi plánují. Jsou progresivní, badatelští a milují dobrodružství. Jeví se jako ideální partneři. Narozeni patnáctý den jsou upřímní, až to mnohým ubližuje. Jejich členové rodiny jsou prvořadí a často se jedná o lidi, kteří jsou závislí na svých rodičích. Na druhou stranu v sobě ukrývají velký talent, který je třeba podpořit. Šestnáctý den jsou lidé zajímající se o vědu, techniku a náboženství. Milují společenský život a jsou dokonalými partnery. Sedmnáctý den jsou lidé skvělí organizátoři a vůdci. Rádi se do všeho vrhnou s vervou, ale věci nedokončí. Jakmile se otevřou lidem, jsou oddaní. Osmnáctý den jsou lidé soucitní a obětaví. Když se zamilují, milují celým srdcem.   

Devatenáctý až dvacátý druhý den

Chtějí být svobodní, chtějí volnost a poznání. Mají silnou vůli a mnohdy i v plnohodnotném vztahu mohou být osamělí. Dvacátý den jsou lidé srdeční a přátelští. Potřebují partnera, který jim dodá energii a odhodlání. Dvacátého prvního lidé jsou okouzlující a atraktivní. Jsou zábavní a jsou skvělými partnery. Také se dokáží oddat lásce, a to samé očekávají od své lásky. Dvacátý druhý den jsou lidé otevření, kamarádští a mnohdy i tvrdohlaví. Touží po lásce víc než po cokoliv jiném. 

Dvacátý třetí až dvacátý šestý den

Pestrý život je prioritou, rádi cestují a rozhodně nejsou trpěliví. Nemají rádi rutinu a potřebují zažívat stále něco nového. Dvacátý čtvrtý den - tito lidé potřebují neustále někoho chránit, jsou milující a neradi vyvolávají konflikty, vždy se snaží nastolit mír. Dvacátý pátý, muži v tomto dni jsou realističtí a mají dobré analytické dovednosti. Jsou racionálně smýšlející lidé a smutek ukrývají hluboko v sobě. Dvacátý šestý den, jsou lidé, kteří mají diplomatický smysl. A akutně potřebují milujícího člověka. Věrnost je pro něj prioritou.

Dvacátý sedmý až dvacátý osmý den

Obětavost, vstřícnost, tolerance a srdečnost - to jsou lidé narození 27. den. Potřebují trochu samoty. Jsou to idealisté a umí hluboce milovat. Dvacátý osmý den jsou lidé dynamičtí, sebevědomí a touží být středem pozornosti. Milují laskavost a pozornost od svého partnera.  

Sdílejte článek