Měli jste vždy pocit, že váš domov je nejklidnějším a nejbezpečnějším místem na světě? Pokud se v poslední době něco změnilo a začali jste zažívat nepříjemné věci, možná se u vás objevil duch. Pokud jde opravdu o nadpřirozený jev, můžete se podívat na jeho nejčastější projevy. Zachovejte klid a nepanikařte, jelikož duch nemusí být vždy špatné znamení.

Kolísání teplot

Cítíte, že se teplota v určitých částech domu liší?  V jedné části místnosti může být tepleji a ve druhé je naopak docela zima. Občas můžete na své pokožce pocítit také proud vzduchu, i když není otevřené žádné okno. Takový pocit může značit, že jste v blízkosti nějaké energie.

Zvířata jsou citlivější

Máte domácího mazlíčka a všimli jste si, že v poslední době dělá nevysvětlitelné věci, jako kdyby vnímal někoho, koho vy vůbec nevidíte? Smysly zvířat jsou mnohem jemnější než ty naše, proto je neignorujte. Pokud například váš pes na něco vrčí, couvá, krčí se a podobně, možná máte doma ducha.

Zvláštní zvuky

Když slyšíte zvuky, které vzhledem k situaci nemají logický zdroj, může to také značit něčí přítomnost. Takové zvuky můžete zaslechnout hlavně večer, když je klid. Nenechte se zmást dřevem, u kterého je známo, že pracuje. Pokud ale slyšíte například zvuky chůze, je to podezřelé.

Místo s temnou historií

Místo, kde žijete, byste měli prozkoumat. Určitě to udělejte hlavně ve chvíli, kdy žijete ve starším domě, který před vámi někdo obýval. Mohlo se tu stát něco zlého, a proto si dům může držet temnou energii, která vás straší.

Aroma

Vůně jsou také velmi dobrým ukazatelem. Když se nějaké znenadání objeví, a vy netušíte, odkud pocházejí, možná cítíte nějakou energii.

Sdílejte článek