Diagnózu jí sdělili v 18 letech, kdy čekala druhé dítě. Během chemoterapie přišel rozvod, rakovinu zdárně překonala!

Tracey Ferrin je pro mnohé hrdinkou. Dnes je autorkou četných publikací a životní koučkou pro lidi v potížích. Sama ví, o čem mluví, její cesta životem byla nadmíru strastiplná. V 18 letech se vdala a porodila první dceru. Když čekala druhou, diagnostikovali jí lékaři rakovinu. Aby toho nebylo málo, manžel tlak neustál a během léčby se s ní rozvedl. Vše zdárně překonala a dnes je pyšná na svou krásnou rodinu.

https://www.newsitamea.gr/

Diagnóza: Osteosarkom

Její život byl plný zvratů a bojů. Jeden z prvních Tracey Ferrin z Houstonu zažila, když na prahu dospělosti otěhotněla. Vdala se a hned po narození první dcery otěhotněla znovu. Když byla v šestém měsíci těhotenství, podrobila se krevním testům a dalším vyšetřením, které prokázaly jednu z nejhorších diagnóz. Osteosarkom, vzácný typ rakoviny, který se týká kostí. Co v takové chvíli dělat? Sama takřka dítětem a tolik vážných rozhodnutí. Jít na potrat? Tento postup doporučovali lékaři.

https://www.newsitamea.gr/

Chemoterapie v těhotenství

Tracey se odmítla na prahu šestého měsíce vzdát dítěte a interrupci v tak pokročilém stádiu odmítla. Rozhodla se pro léčbu, chemoterapie začala okamžitě. Vzácnou rakovinou kostí onemocní přibližně 450 dětí a náctiletých do 19 let ročně. Výzkum ohledně vlivu chemoterapie na těhotenství v té době neexistoval. Navíc léčbu nešlo oddálit na dobu po porodu. Tracey se rozhodla podstoupit chemoterapii navzdory těhotenství, ale až po začátku třetího trimestru.

Čtěte také: Uniklé materiály FBI přinesly nové informace o smrti Marilyn Monroe! Komu volala těsně před smrtí?

https://www.newsitamea.gr/

Tracey bojovník

Zrovna zvracela po chemoterapii, když přišel její manžel a oznámil, že odchází. „Už to dále nesnesu,“ řekl a zmizel. Zůstalo mi zlomené srdce a nemocné tělo, ale musela jsem bojovat dál. Po dvou kolech chemoterapie se narodila druhá dcera, ale obrovský boj teprve na Tracey čekal. Léčba přinesla mnoho vedlejších účinků, mladá maminka několikrát stála na prahu smrti. Nakonec vše ustála, byť musela začít od začátku, včetně toho, že se učila chodit. Dnes svůj příběh vypráví dalším a povzbuzuje je v jejich boji. Rok po chemoterapii nadto potkala Ryana, se kterým žije už neskutečných 18 let.

https://www.newsitamea.gr/

Zdroj: newsitamea.gr