Dívka byla ve škole šikanovaná kvůli vzhledu. Dnes je z ní modelka

Mnoho dívek prožije během dětství a puberty šikanu od svých vrstevníků. Každý, kdo někdy vypadal trochu jinak, se s tím pravděpodobně setkal. Jedna dívka ze Švýcarska prožila šikanu, protože jako dítě nosila rovnátka a nebyla zrovna hezká. Dnes je z ní úspěšná modelka, která přitahuje pohledy všech mužů i žen, které potká. Navíc díky tomu získala práci, při které lidé obdivují její krásu. Je z ní velmi úspěšná modelka.

Dívka nebyla objektem chlapeckých snů

Celine Centino je nyní 25 let. V dětství byla velmi tichá a stydlivá. Taková maličkost, jako rovnátka stačila na to, aby si z ní její spolužáci ošklivě utahovali. Dodnes si to živě pamatuje, protože ji to hodně bolelo na duši. Právě rovnátka způsobila, že se v pubertě nelíbila chlapcům. Kluci i holky si z ní dělali legraci a ona nevěděla, co s tím dělat. Potom ale dospěla a řekla si, že všem vytře zrak.

Vždy se chtěla líbit okolí i sobě

Stydlivost byla jednou z potíží, se kterými Celine vždy bojovala. Od puberty chtěla být přitažlivá pro své okolí, ale chtěla se líbit také sama sobě. To může být pro dospívající dívku velmi náročné, i když si z ní nedělá její okolí legraci. Hodně lidí jí tehdy říkalo, že je ošklivá. To jejímu sebevědomí rozhodně nepomohlo, ale jednoho dne se rozhodla, že se to změní.

Čtěte také: Pes nejen nejlepší přítel, ale také zachránce. Zraněného muže zahříval celých 20 hodin

Rovnátka jí po nějaké době sundali, takže mohla odhalit své krásné zuby. Dospívání pro ni udělalo část práce a make-up jí mohl také pomoci. Rozhodla se, že půjde ještě o krok dál. Začala si spořit peníze z brigád a práce. A všechny ušetřené peníze dala za plastické operace, které jí přinesly krásu, spokojenost a obdiv okolí.

Plastické operace ji vyšly na obrovské peníze

Za plastické úpravy svého těla zaplatila asi 40 tisíc dolarů, což je v přepočtu kolem 880 tisíc korun. Je to obrovská částka, ale této investice vůbec nelituje. V hlavě měla neustále poznámky svých spolužáků, a proto šla z jedné operace do druhé. Jakmile na sociálních sítích odhalila svou proměnu, všem spadla brada až na podlahu. Něco takového rozhodně nečekali.

Plastické operace trvaly několik let a během této doby tvrdě pracovala, aby si je mohla dovolit. Nyní má upravená ňadra, nos, rty, lícní kosti i pozadí. Každý den na sobě také tvrdě pracuje v posilovně, aby si udržela svou postavu. A nechybí pochopitelně ani make-up, který umocňuje její nový obličej. Někdo by mohl litovat, ale ona je se zákroky naprosto spokojená.

Podle svých slov je nyní konečně šťastná

Nikdy neměla ze svého těla dobrý pocit, dokud nepodstoupila všechny operace. Měla hodně komplexů kvůli svému vzhledu, ale nyní si konečně připadá krásná. A to je nejlepší pocit, jaký v životě zažila. Je z ní silnější člověk, kterého již nikdy nebudou urážet kvůli tomu, že je ošklivá. Něco takového Celine již zaručeně nikdo neřekne, protože se z ní stala slavná modelka.